Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sosna22222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sosna22222

  1. OK zadzwonie, ale po wizycie i powiem co bylo Pozdrówki
  2. Klimatyzacja działa tylko jest mniej efektywna niz wczesniej. Parownik byl wymieniany we wrzesniu 2006 przez moją nie uwage tzn nie sprawdzilem dokladnie nie zareklamowałem tego. Natomiast co do tego zakladu to nie wybieram sie tam( prywatne sprawy) natomiast pytanie jesdt moje czy jak dobije troche gazu( nie ja sam) to czy cos pomoze czy cos mozna uszkodzic? Pozdrawiam :biggrin:
  3. Hej Iceman a gdzies indziej nie da sie tego sprawdzic? bo wiesz wizyta w serwisie to kosztowna sprawa i raczej nie wchodzi w grę . A gdybym dobił troche gazu czy to by cos dało czy moglbym cos uszkodzic? Pozdrawiam :biggrin: :biggrin:
  4. Niewiem dokladnie gdzie sie miesci ta część bo nie bylem przy wymianie ale bardzo trudno bylo sie do niej dostac musieli sciągać całą deskę rozdzielczą. Natomiast jesli chodzi o nazwe parownik to nie wiem tak mi powiedzieli mechanicy. Nazewnictwo chyba prawidłowe bo jaiks czas po tym rozmawiałem z mechanikiem z serwisu on rowniez poslugiwal sie tą nazwą. pozdrawiam
  5. Witam ponownie Od dłuzszego czasu mam problem z centralnym zamkiem. Problem zaczął sie z pół roku temu kiedy to samochód nie chciał reagowac z pilota jak i ciezko bylo go otworzyc kluczykiem. Pompka pracowała jakis czas po wyłaczeniu samochodu. Sądząc, że wina lezy po stronie pompki kupilem uzywkę 1 dzień podziałała dobrze później zaczęła zamykać czasmi aż trudno sie wydostać z audiczki. Pierwsza pompka zachowuje się tak samo tylko ma lekko osłabiony temperament (moze wiecej z siebie dała? ) wkazdym bądz razie nie wiem czy przyczyna lezy po stronie pompki nieszczelnosci ukladu czy jakas inna przyczyna Z tego co rozmawiałem z mechanikiem mowił mi ze nieszczelnośc byloby slychać proszę o pomoc Pozdrawiam
  6. Witam was Mam takie pytanie mianowicie ostatnio miałem uszkodzoną klimę. Po oględzinach okazało się, że to parownik został więc wymieniony. Klimatyzacja działa jednak chłodzenie jest wyraźnie słabsze niż przed wymianą. Moje pytanie brzmi czy przyczyną moze byc nowy parownik czy moze za mało czynnika (i ewntualnie ile bym musiał go dobić) czy moze jeszcze cos innego. moze ktos sie spotkał z czyms takim wiec prosze o radę. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.