Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mack724

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mack724

  1. Witam szanownych kolegów czy ktoś się orientuje jak zdemontować te listwy zewnętrzne na słupkach drzwi te dwie długie i tylny trójkącik ? ?
  2. mack724 odpowiedział(a) na mack724 temat w 2.0TDI
    Już wszystko się wyjaśniło;) filtr paliwa wymieniam co roku a rope leje v power przyczyna była walnieta chlodnica spalin
  3. mack724 odpowiedział(a) na mack724 temat w 2.0TDI
    Jeszcze nie podłączyłem kompa. Olej wlalem do baku w celu lepszego smarowania układu wtryskowego A nie przeczyszczenia
  4. mack724 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam mam pytanie ostatnio zatankowalem samochód do pełna pod domem do baku wlalem 250ml Oleju 2T LM 1052. Po tym zostawiłem samochód na 3 tyg bez opalania dziś rano odpaliłem auto pojechałem na zakupy i po powrocie chce odpalić a tu wszystkie zegary przygasly A silnik ciężko odpalił trochę poszarpal i zgasł później odpalił normalnie. Kiedy go odpalam po 30min postoju trochę ciężko silnik chodzi myślicie że olej zleciał i nie wymiesza się z ropą i pompa zaciąga olej ??? Z góry piszę akumulator jest ok
  5. mack724 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam czy ktoś się orientuje ile wchodzi czynika do klimy oraz ile oleju do czynika ? ;)
  6. Czyli rozumiem że odkrecam analogicznie odwrotnie wystarczy przytrzymać dużym kluczem małym wykręcić? Ciężko tam z dostępem dużo rzeczy demontowales ? Pamiętasz jakie klucze, mocno dokrecales ? Oczywiescie kupuje nowy i tylko oryginał Boscha Na końcu robiłeś jakąś adaptację? Dziękuję za całą pomoc
  7. Czy ktoś wymieniał ten zawor ? Czy ciężko to wymienić są tam dwie nakrętki jak to zrobić ktoś coś podpowie ?
  8. Dziękuję za info
  9. Super dopasowane mam jeszcze pytanko jak zapakujesz ludzi na tyl nic nie obciera i co myślisz szersze tam też by Ci weszły np. 235 lub 245
  10. Siema chyba udało mi się znaleźć przyczyne wymieniłem czujnik na listwie CR ten bliżej chłodnic teraz naprawdę chodzi ładnie czasami delikatnie coś bujnie Ale jest duża poprawa
  11. Ok dzięki i pozdrawiam
  12. A mógłbyś zapodac fotkę? A jak z jakością jesteś zadowolony ? Też myślałem nad rs3 piękny wzór :)
  13. Witam co myślicie o tej firmie ? czy macie takie felgi i jak wam się spisują? Chciałbym założyć 18 na 245 40 jakie et proponujecie do a4 b8 żeby było ładnie spasoeane
  14. Dzięki za radę jutro wytestuje
  15. Też tak coś myślę że Dwunas tym bardziej że nigdy nie wymieniałem trzeba będzie się za to wziąć
  16. Witam mam mały problem na ciepłym silniku na jalowym odczuwam takie delikatne trzęsienie lub nierówna pracę silnika przedstawiłem synchronizację walka na -1 jest troszkę lepiej spalanie na jalowym 0.7 l ale dalej jest to odczuwalne nowy egr gdzie szukać przyczyny jest to trochę denerwujące jak stoję np na postoju
  17. mack724 odpowiedział(a) na mack724 temat w 2.0TDI
    A co jeśli tego nie zrobię tak naprawdę auto chodzi po wymianie bardzo dobrze
  18. mack724 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam mam pytanko czy po wymianie na nowy egr muszę go adaptowac kupiłem identyczna firm e jak był wcześniej pod dephi zero błędów
  19. mack724 odpowiedział(a) na mack724 temat w Audi A4 B8
    Dziękuję za pomoc
  20. mack724 odpowiedział(a) na mack724 temat w Audi A4 B8
    A płyn chłodniczy spuszczales ?
  21. mack724 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam czy ktoś się orientuje czy mogę wyjść alternator normalnie od góry bez demontażu przodu ?
  22. Ja puściłem ze skrzynki z bezpiecznikami z każdej strony masz z boku klapke tam plus jeden gruby on idzie domkazdego bezpiecznika i dodatkowo na każdy fotel założyłem bezpiecznik i wszystko ładnie działa
  23. mack724 odpowiedział(a) na mack724 temat w 2.0
    Dzięki za podpowiedź
  24. mack724 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam koledzy czy ktoś się orientuje gdzie się znajduje bezpiecznik od termostatu wyskoczl mi błąd 17700 Map Controlled Engine Cooling Thermostat 
  25. mack724 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam czy ktoś z kolegów orientuje się gdzie w instalację wpisać się lampami które znajdują się w fotelach np. W instalację oświetlenia wnętrza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.