Treść opublikowana przez mack724
-
Wymiana zwykłych foteli na elektryczne
Ok dzięki wielkie będę walczył:)
-
Wymiana zwykłych foteli na elektryczne
Już wszystko ogólnie wiem jeżeli chodzi o kostkę tylko jakaś podpowiedź skąd puścić plus
-
Wymiana zwykłych foteli na elektryczne
Witam kostki pod fotelem posiadam tylko żółta i czarna
-
Czerwona wtyczka foteli
Witam czy ktoś orjetuje się jak podłączyć ledzwia elektryczne z czerwonej wtyczki ?? Wiem że temat był poruszany ale w innym poście są inne kolory kabli
-
Afera spalinowa
Dzięki kolego za pomoc jak mnie zmusza zrobię tak jak piszesz Jeszce raz dzięki i pozdrawiam
-
Afera spalinowa
Dużo Cię kosztowało powrót do starego oprogramowania??
-
Afera spalinowa
Witam Czy ktoś z szanownych kolegów już był na akcji serwisowej w serwisie ? Moje pytanie jest następujące czy jest to obowiązkowe? Czy jeśli tak mogę gdzieś jechać i przywrócić poprzednie ustawienia ? Jeśli nie pojadę na akcje będą np. Robić problemy na przeglądzie??
-
Bujanie silnikiem na wolnych obrotach
Witam mam problem na rozgrzanym silniku od czasu do czasu h*ja silnikiem jak zgaszeo odpale ponownie czasami ustępuje a dziś np za każdym razem bujalo sprawdzałem pod kompa zero błędów po wciśnięciu sprzęgła nic nie ustępuje co byście sprawdzali ?
-
Porada akumulator
Witam, Potrzebuje porady ostatnio zaobserwowanem że w mojej b8 siada akumulator chciałbym go wymienić i tu jest dylemat oczywiście chciałbym kupić varte mam interfejs ds150e którym oczywiście mogę zaadaptować akumulator i teraz pytanko czy varta posiada naklejkę bme code czyli nr katalogowy oraz seryjny które muszę podać podczas adaptacji i drugie pytanko mam błąd p061500 obwod przekaznika akumulatora czy b8 ma owy przekaźnik i gdzie on może się znajdować z góry dzięki za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
-
Podzialka na miarce oleju ?
Dzięki za info
-
Podzialka na miarce oleju ?
Witam czy ktoś z szanownych kolegów może udzielić mi odp jaka jest skala dolnego i górnego stanu poziomu oleju bagnet taki http://allegro.pl/niemiecki-serwisowy-bagnet-miarka-oleju-audi-vw-i6950735879.html?reco_id=87920b38-9845-11e7-8183-6c3be5c00ef8&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product Do silnika 2.0 TDI 2009 r 120kM nr silnika Cagc Ze wstępnych inf jest to forma 46 a dół 24 Chciał bym się upewnić dzięki za info
-
Podgrzewana kierownica
Szkoda dzięki za info pozdrawiam;)
-
Podgrzewana kierownica
Chyba że to od a6 a czy taśma by wtedy pasowała?
-
Podgrzewana kierownica
Tylko że ja kupiłem taką kierownice i stylu mam taki guzik do włączania podgrzewania
-
Podgrzewana kierownica
Witam czy ktoś się orientuje jakie numery lub gdzie dostanę taśmę pod podgrzewana kierownice nigdzie nie mogę znaleźć wyminielem na podgrzewana a nie mogę jej niestety podłączyć:(
-
Wymiana zwykłych foteli na elektryczne
Witam czy ktoś orjetuje się czy jest wiązka oryginalnie czy trzeba ją puszczać i czy to jest skaplikowane ?