Audi$0000

O Audi$0000

Osiągnięcia Audi$0000

Reputacja

1. Dzięki za pomoc!!! Wszystko już wiem. Jednak jest u mnie obniżone o 20mm. Sprężynki już jadą do mnie. Jeszcze raz dzięki i pozdro.
  2. Drodzy klubowicze, okazało się, że w moim Audi mam pękniętą tylną, lewą sprężynę. Problem polega na tym, że podobno mam zawieszenie z wersji S line. Czy da się to jakoś sprawdzić ??? Inaczej chyba będę musiał wyciągnąć tą sprężynę i dopiero zamówić. POMÓŻCIE !!! Jak się dowiedzieć jakie mam. Czy są różnice między tymi sprężynami ???
  3. Audi$0000

[B5 AAH] Obsługa

DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Audi$0000

[B5 AAH] Obsługa

Witajcie, potrzebuje waszej pomocy. Nie wiem dokładnie jak obsługuje się panel Climatronica w moim Audi. Powiedzcie co do czego służy każdy przycisk, co po naciśnięciu jakiegoś się dzieje. Pozdr.
  5. Witam wszystkich klubowiczów. Jestem z woj.Opolskiego. Mam nadzieję, że uda mi się pomóc każdemu kto będzie jej potrzebował. WITAJCIE !!! :>