Treść opublikowana przez cichy193
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
No to bede probowal. Skoro jest servotronic to szkoda nie rezac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Panowie mam pytanko czy jak kupię gotową wiązkę i przyciski to wystarczy tylko podlączyć i zakodować czy trzeba nadal coś lutować? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Nawrotka na krzyżówce w kierunku centrum Ja powolutku jechałem za Toba Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja również. Miło było poznać i do następnego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam kompa ale batera trup wiec tylko opcja z gniazdka wchodzi w gre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to podobnie jak ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W takim razie i ja zawitam. W koncu 1. Maciej 6001 2. niestandardowy 3. slo 4. Maxcudo 5. ep09043 6. MariuszM 7. siwek23 (jak czas pozwoli) 8. cichy193 A ile niutkow teraz masz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kiedy panowie ten spot?
-
Błąd 7900 3.0 tdi
Byłem wczoraj u mechanika, żeby temat sprawdzić, bo czytałem, że walnięta poducha mocno daje się we znaki, a u mnie żadnych objawów poza tym błędem. Wg niego wszystko jest ok, byc może czujnik przy poduszcze walnął albo wtyczka. Dla pewności wymienię przy okazji wymiany klocków i górnych wahaczy na wiosnę.
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Pozdrawiam srebrne b5 PO 086... widziane właśnie przy AWFie
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie dziś mój PDC tył się wysypał. Przy wrzucaniu wstecznego jest długi sygnał, brak wizualizacji i czujniki nie działają zastanawiam się czy ma to związek z kodowaniem wizualizacji. Jakieś pomysły? W wolnej chwili wrzucę logi.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Dzięki, dzisiaj sprawdzę. Co do kiery to znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/audi-s4-2013-8k-8k0-a4-kierownica-dsg-prawdziwe-s-i4958931107.html#thumb/3 i chyba się zdecyduję, ale czekam jeszcze na nr poduchy od sprzedawcy. 8K0 953 568 F - czy to oznacza, że kiery od polifta podejdą ? Wdziałem, że polift ma klawisz Navi, a u mnie nie ma - czy to da się połączyć mimo wszystko ?
-
Błąd 7900 3.0 tdi
Koledzy, dzisiaj zapuściłem skanowanie i wyskoczyło mi coś takiego; Address 01: Engine (J623-CCWA) Labels: 059-907-401-CAP.clb Part No SW: 8K2 907 401 HW: 8K1 907 401 A Component: 3.0TDI EDC17 H01 0006 Revision: 15H01--- Coding: 010C000C190F0120 Shop #: WSC 06335 123 12345 ASAM Dataset: EV_ECM30TDI0118K2907401 001006 ROD: EV_ECM30TDI0118K2907401.rod VCID: EADBA42A0DDF644EAA7-80BF 1 Fault Found: 7900 - Right Engine Mount Solenoid Valve (N145) P1577 00 [047] - Open Circuit Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 52 Mileage: 119806 km Date: 2014.09.11 Time: 09:10:36 Readiness: 0 0 0 0 0 Mam się martwić ? Czy ktoś wie czego dotyczy ten błąd ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja smigam miedzy 6.30 a 8.30 zalezy od dnia dzisiaj akurat bylem wczesniej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Skubii to widze ze ta sama droga jezdzimy ale w innych kierunkach
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Wg logiki tak Sprawdz jaki masz sterownik i porównaj z opisem na początku wątku i będziesz mial odpowiedź.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Taaa na S11 na lewym pasie bylo wiecej sniegu niz ba osiedlowce o 6 rano No ale kto się mógł spodziewac
-
Airbag kierownicy
Witam, Panowie czy może mi ktoś powiedzieć jaki jest nr airbaga do kierownicy 8K0419091?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry dzien nareszcie troche sniegu
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
To samo mu powiedziałem, że się założy, ale multi działać nie będzie, ale on swoje... Btw - znalazłem pasujące indeksy: http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2013-41910-steering-wheel/ Ktoś może kojarzy jaka byłaby odpowiedź na to pytanie?Raczej malo kto odpowie W A4 B8 mamy dwa rodzaje tasm : KOSTAL i VALEO , wiem ze z literka G to full opcja Koledzy a gdzie w VCDS mogę sprawdzić jaką mam taśmę?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
No ale pokazuje tylko, że jest opcja- sygnal nie wraca do sterownika, bo nie ma czujnikow i wiazki. Najważniejsze, że błędu nie wywala
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jaki masz sterownik? Po kodowaniu robiles test/save/done?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam,Zdradzi Kolega jak uruchomił wizualizacje na tył bo podobno tak wyczytałem wizualizacje można uruchomić tylko kiedy sterownik jest 8 kanałowy czyli czujniki są z przodu i z tyłu ja mam też tylko z tyłu wiec jak to możliwe że się da uruchomić w opcji tylko na tył ??? Witam, ja też mam sterownik 4 kanałowy i to teoretycznie bez obsługi wizualizacji Taki: Uaktywniłem za pomocą VCDsa tak jak to opisał w pierwszym poście kolega wrclaguna.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Nie dokładnie wciskasz guziki, komunikat ten pojawia się przy wciśnięciu klawisza CAR potem SETUP. Musisz wcisnąć oba na raz i przytrzymać kilka sekund, czasami zielone nie łapie, nie wiem dlaczego No cóż... Sprawdziłem i masz rację Po kilku próbach udało mi się odpalić zielone menu. Dzięki za pomoc