Witam serdecznie.
Problem mój polega na tym że w momencie otworzenia drzwi ( zazwyczaj od kierowcy ) wskazówka obrotomierza zaczyna szybko drgać i waha sie w przedziale od 0- 400 obrotów. Trwa to około 5-6 s i zatrzymuję się czasami na 0 lub 300-400 obr. Dalej już po zapaleniu silnika jest ok i nie ma takiego drgania czy falowania. Natomiast identyczna sytuacja jest w momencie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki. Na kilka sekund zaczyna drgać. Gdzie szukać przyczyny ?
Witam serdecznie.
Przeglądając dzisiaj autko od spodu zauważyłem że nie ma bagnetu do automatycznej skrzynki biegów. Jest tylko taka tulejka, która jest zaślepiona pomarańczowym plastikowym korkiem. Wcześniej miałem B3 też w automacie i bagnet był i mogłem swobodnie go wyciągnąć i sprawdzić poziom oleju, czy jego właściwości. Czy to normalne że jest taki korek ? i jak mogę sprawdzić poziom oleju ? Autko z roku 1995.
Cześć wszystkim.
Mam na imię Tomek. Kilka dni temu kupiłem Audi A4 i jest to mój trzeci samochód tej marki była 80 , 100, i teraz A4 wszystkie w automacie