Treść opublikowana przez kondi169
-
Czy jesteście zadowoloeni z zawieszenia w waszyh audi a??
Co sądzicie o tych zawieszeniach? Jakie są wasze odczucia? Bo mnie już zaczyna denerwować to auto i jego zawiecha to jakaś masakra.... Jazda tym autem po naszych drogach to istna pomyłka czuć każdą jedną dziurę każdą łatę na drodze... Nie wspominam już tutaj o dziurach ale o zwykłej drodze... Odnoszę wrażenie, że wysypując na drogę paczkę zapałek to czułbym każdą jedną.... A jak jest w waszych audi??
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
u mnie to ten pisk jak poleje wodą cichnie tak samo jak po rozgrzaniu ale jest taki stukot grzechot jakby metaliczny i im niższa temperatura jest rano przy odpalaniu tym jest to głośniejsze.
-
Wycieraczki problem strasznie chroboczą...
ale jak to wyregulować?
-
Wycieraczki problem strasznie chroboczą...
No tak tylko jak to wyregulowac
-
Jaki rozmiar felg? opon?
dla mnie audi na 15 jest już za bardzo sztywna więc raczej nie będę zmieniał na większe
-
Wycieraczki problem strasznie chroboczą...
powiem, że co do wycieraczek czy taniocha czy górna półka to od razu po założeniu nie powinno być problemów, ponieważ nie raz miałem taniochę i wszystko było ok. Szyba nie jest porysowana bo była wymieniana miesiąc temu. Ta guma wycieraczki od strony kierowcy leży praktycznie na płasko.
-
Wycieraczki problem strasznie chroboczą...
Witam jak w temacie, mam problem z wycieraczkami. Problem jest taki, że zakładając nowe zwykłe wycieraczki to jedna z nich a mianowicie ta od kierowcy strasznie chroboczę.... Po wymianie na bez przegubowe jest to samo z tym, że drapią obydwie i ta od kierowcy i od pasażera. Nie wiem czy odgiąć ramię wycieraczki czy bardziej je przygiąć ale na mocowaniu? czy na ramieniu na dole? Dzięki za rady
-
Czy dobrze wymieniłem płyn od wspomagania?
okej nie no lekko chodzi nie mam co narzekać wcześniej jeździło się bez wspomagania dzięki za pomoc
-
Czy dobrze wymieniłem płyn od wspomagania?
a tego nie próbowałem ;p już płyn się nie pieni to tylko chwilowe było ale może jestem uczulony teraz po tej wymianie bardziej się przysłuc**ją niż przed nią hehe. Jak u Ciebie kierownica chodzi? u mnie niby jak zahaczę o kierownicę to niby mogę 1 palcem ale jakoś tak ciężej. Aaa i zapomniałem przed wymianą płyną jak skręciłem na maxa w lewo lub w prawo to piszczało teraz już tego nie ma.
-
Czy dobrze wymieniłem płyn od wspomagania?
tak febi zielony przed wymianą nie było tego szumu
-
Czy dobrze wymieniłem płyn od wspomagania?
tylko teraz po wymianie jakoś te wspomaganie inaczej chodzi tak jakby po pierwszym obrocie kierownicą taki lekki opór szum. Wlałem płynu weszło jakieś 600-700ml a niby do wspomagania wchodzi 900. W zbiorniczku jest lekka piana czy tak ma być?
-
Czy dobrze wymieniłem płyn od wspomagania?
Witam chciałbym, aby ktoś z was ocenił czy dobrze wymieniłem płyn od wspomagania gdyż robiłem to po raz pierwszy ;P A więc odkręciłem zbiorniczek, wziąłem dużą strzykawkę + wężyk odessałem cały płyn jaki był, następnie odpiąłem wąż, który idzie od zbiorniczka do pompy podniosłem przód auta i kręciłem kilkanaście razy kierownicą w lewo i w prawo. Następnie wpiąłem wąż nalałem płynu do zbiorniczka pokręciłem kierownicą, płynu trochę ubyło a więc dolałem i znów kręciłem kierownicą. Następnie odpaliłem auto i dalej kręciłem kierą troszkę płynu ubyło a więc dolałem jeszcze trochę. To by było na tyle. Dzięki za pomoc
-
Jaki rozmiar felg? opon?
Okej rozumiem bo niby im wieksza felga tym gorzej dla zawieszenia myślałem, że działa to w odwrotną stronę ale jak tak to na zimę zostawię 15 a na lato 16 chociaż autkę się trochę podniesie ;D Dzięki za pomoc
-
Jaki rozmiar felg? opon?
nie nie o to chodzi tylko teraz pytanie czy te 15 nie przeszkadzają? bo skoro mają być 16 ;D dla mnie to nawet lepiej bo myślałem, że w standardzie są 15 a tu zonk i 16 zawsze to autko ciut się podniesie ;D bo strasznie niska jest ;P
-
Jaki rozmiar felg? opon?
Witam jak w temacie moja a4 1.9tdi kupiłem na felgach 15, rozmiar opony to 195/65 r15 (zimowe). Dzisiaj sprawdzając auto po vinie w programie w wyposażeniu podstawowym mam: felga 7jx16h2 et45 5/112 opona 205/55 r16
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Dołączę się do tematu, polecam wszystkim żarówki led jeżeli kogoś denerwuje te żółte światło tak jak mnie. Kilka dni wymieniłem całe oświetlenie na led i jest o niebo lepiej a mianowicie oświetlenie kabiny przód, tył, schowek, oświetlenie nóg, oświetlenie bagażnika, tablicy rejestracyjnej oraz postojówki przód. Wszystko kupiłem na allegro co do żarówek rurkowych to kupiłem te z 9 diodami smd i efekt jest bardzo przyzwoity. Oświetlenie mojej audi a4 b5 wyniosło niecałe 80zł za komplet wszystkich żarówek. Polecam
-
szum w kabinie
Witam Ja również potwierdzam w mojej a4 b5 przy prędkości 160km/h nie ma żadnych świstów i jest bardzo cicho. Głośniej robi się od 180km/h. Kolega miał problem w passacie i okazała się być winna szyba z przodu od strony pasażera po dłuższym użyciu karchera na przedniej szybie przedostawały się krople wody. Jedź na myjke i sprawdź dokładnie karcherem czy nie ma przecieków gdzieś na uszczelkach. A jeszcze co do głośności w kabinie to najlepiej wygłuszyć drzwi bagażnik i ściane grodziową (sam nad tym myślę na wiosne) ;P po takim zabiegu na pewno zauważymy różnicę
-
Jak zrobić dzwięk klaksonu przy zamykaniu otwieraniu auta?
chciałbym, aby sygnalizowało mi otwarcie i zamknięcie auta.
-
Jak zrobić dzwięk klaksonu przy zamykaniu otwieraniu auta?
Witam jak w temacie czy istnieje możliwość podpięcia klaksonu pod centralny? Chodzi o to, aby przy otwieraniu i zamykaniu drzwi z pilota był dźwięk klaksonu? Dzięki za pomoc
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
Czyli zostaje ten napinacz, pasek oraz sama rolka na napinaczu została wymieniona jakiś miesiąc temu przy wymianie rozrządu.
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
Panowie zrobiłem test z wodą. Po polaniu wodą paska klinowego od alternatora przez 3-5 sekund przestaje piszczeć.
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
Rozrząd ma miesiąc wszystkie rolki zostały zmienione jak i paski od klimy i wspomagania co do oleju to jeżdże na castrolu edge 5w40 a tankuje na orlenie.
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
Witam po odpaleniu auta przez jakiś czas coś popiskiwało, od 2 dniu doszedł taki dziwny dźwięk. Dodaję filmik abyście usłyszeli to sami i ocenili. Dodam, że ostatnio wymieniany kompletny rozrząd + paski klinowe. Czy to może być napinacz paska klinowego? (nie został on wymieniony przy rozrządzie). MOV 0255 - YouTube Dzięki za pomoc
-
Telepanie auta przy prędkości od 110km/h
tarcze to raczej nie są, podczas hamowania jest ok nic nie telepie nie bije... Telepanie zaczyna się od 110km/h jakoś koło 2tyś obrotów i im szybciej jadę tym nasila się to telepanie
-
Telepanie auta przy prędkości od 110km/h
koła dokręcone były wyważane