Treść opublikowana przez kondi169
-
Telepanie auta przy prędkości od 110km/h
być może to być to powiem, że na postoju lekko silnik drży... i przy gaszeniu silnika buda tak zatelepie
-
Telepanie auta przy prędkości od 110km/h
Witam jak w temacie podczas jazdy przy predkości powyżej 110km/h cały autem trzęsie (telepie) dzieje się tak zarówno podczas jazdy na biegu jak i luzie. Co zrobić? Od czego zacząć sprawdzanie? Dzięki za odp.
-
Audi a4 b5 nawigacja w zegarach
dzięki wielkie poszukam
-
Audi a4 b5 nawigacja w zegarach
Panowie dzięki za odp. ale nie pytam czego Ja nie mam tylko co Ja mam i jak to można sprawdzić gdzie to piszę? Dzięki za pomoc
-
Audi a4 b5 nawigacja w zegarach
A gdzie to sprawdzić czy to bns 4.2?
-
Audi a4 b5 nawigacja w zegarach
na necie czytałem ,że istnieje możliwość to zrobić tylko nigdzie nie ma dokładnie opisu.
-
Audi a4 b5 nawigacja w zegarach
Witam posiadam seryjną nawigację wbudowaną w zegarach na wyświetlaczu fis. Czy wie ktoś skąd pobrać mapy? Czy jest możliwość wgrania języka polskiego?? Dzięki za pomoc
-
130km/h i brak mocy auto przestaje przyśpieszać
Panowie kupiłem laptopa kupiłem vaga więc się przyda przepływkę wymieniłem skasowałem błąd i jak narazie jest ok
-
Jakie głośniki tylna półka a4 98r sedan
Dzięki za odpowiedź powiem, że chyba narazie odpuszczę sobie wymianę tylnych głośników, ponieważ rozebrałem półke i okazało się, że kopułki na membranach się odkleiły i to one robiły tyle hałasu. Wyczyściłem wszystko ładnie i przykleiłem na silikon i efekt jest bardzo przyzwoity. Wszystko ładnie gra nic nie trzeszczy Różnica jest bardzo znaczna Pozdrawiam
-
Żarówka led T4W BA9S nie świeca
dzięki za odpowiedź już sobie z tym poradziłem rozebrałem żarówkę i zamieniłem druciki " polutowałem " śrubokrętem rozgrzanym na gazie hehe bo niestety gdzieś mi uciekła moja lutownica Wszystko ładnie świeci Pozdrawiam
-
Żarówka led T4W BA9S nie świeca
Witam jak w temacie kupiłem Żarówka led T4W BA9S do podsufitki do wnętrza i nie świeca czy wie ktoś dlaczego? Zwykłe żarówki świecą bez problemu.
-
Tylna półka od czego te kable?
Witam dzisiaj po ściągnięciu tylnej półki moim oczom ukazał się kabelek a właściwie 2 kabelki z wsuwkami, nigdzie nie podpięte. Kabelki idą od głównej wiązki z boku auta w połowie się rozdzielają i jedna strona idzie do do podłączenia dodatkowego światła stopu a druga jest luzem. Czy ktoś z was wie od czego to może być? Podsyłam zdjęcie. Dzięki za pomoc
-
Jakie głośniki tylna półka a4 98r sedan
Witam w swoim audi posiadam nagłośnienie bose + wzmacniacz w bagaju. Chciałbym wymienić głośniki w tylnej półce, ponieważ są kompletnie rozklekotane i teraz moje pytanie na jakie? jaki wymiar? jakiej firmy? Chodzi mi o coś w miarę taniego ale nie najtańszego, aby chodź trochę uzupełnić ten ubytek dźwięku, basu. Dzięki za pomoc ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- Czy ktoś wie może jaki jest rozmiar seryjnych głośników??
-
130km/h i brak mocy auto przestaje przyśpieszać
No dzięki za rady no do Wałbrzycha mam rzut beretem ;P
-
130km/h i brak mocy auto przestaje przyśpieszać
turbina sprawdzana nie jest zapieczona, łopatki chodzą leciutko bez oporów
-
130km/h i brak mocy auto przestaje przyśpieszać
Witam jak w temacie mam problem autko miało tak, że na 2 biegu trzymając gaz auto nie jechało dopiero przytrzymując przez moment nogę na gazie nagle się odmulało i zryw do przodu później trójka czwórka 100km/h i wrzucając 5 już czuć było, że auto jest zamulone dociągało do 130km/h gaz w podłodze i dalej nie chce jechać. Zostało wyczyszczone turbo a teraz wymieniłem przepływkę bo na komputerze wyrzucało błąd przepływomierza. Po wymianie przepływki auto już nie muli na 2 biegu zbiera się ładnie ale do 4 biegu wrzucając 5 bieg dalej to samo jedzie 130-140max. Teraz pytanie po wymianie przepływki nie został skasowany błąd przepływomierza, który był w komputerze czy może to mieć wpływ na takie zachowanie? Dzięki za pomoc
-
Problem z podświetleniem zapalniczki
właśnie już kilka razy zabieram się do tego i w nie chce wyjść chyba ktoś klejem to potraktował bo to nie możliwe ;p
-
Problem z podświetleniem zapalniczki
Witam mam problem z popielniczką działa normalnie lecz brak jest podświetlenia. Wyjąłem popielniczkę oraz oprawkę z żarówką, kupiłem żaróweczkę 1,2W zmieniłem lecz dalej jest to samo. Jak wypiąć to kostkę od gniazda zapalniczki? taka biała? naciskam, ciągnę i nie idzie a nie chciałbym urwać. Dzięki za pomoc
-
Wymiana licznika a4 1.9tdi 110km 98r
Witam jako, ze zamierzam wymienić licznik ponieważ jest w języku niemieckim oraz padł wyświetlacz chciałbym zapytać czy jest możliwość wymiany na jakiś nowszy po lifcie z dodatkowymi bajerami jeżeli tak to na jaki?
-
Piszcząca Klima
Darady to samemu zregenerowac jaki kosz? Duzo roboty? Czy szukac jakies uzywki?
-
Piszcząca Klima
Witam mam problem z klimatyzacją audi a4 1.9tdi 110kn silnik afn. Na początku wszystko było ok klima chłodziła i grzała lecz zerwało pasek ale, że za kilka dni miałem wymieniać rozrząd to przy okazji kupiłem pasek oraz rolkę i do tego czasu klimatyzacja cały czas była wyłączona. Po wymianie rozrządu oraz założenia nowej rolki i paska od klimy chciałem sprawdzić jak działa klimatzacja i po odpaleniu z pod maski wydobyl się straszny pisk oraz smrud spalonego paska. Od tamtej pory przez tydzień klima nie była odpalana. Ostatnio spróbowałem ją włączyć i zero pisku normalnie chłodziła grzała itd. Testowałem ją i na zimnym i na ciepłym silniku i wszystko było ok aż do teraz ten sam objaw. Włączyłem i wyłączyłem klime na 2 sekundy i odrazu jest głośny pisk oraz smrud spalonej gumy. Gdzie szukać przyczyny? Dzięki za odpowiedź.
-
Audi a4 1.9tdi [afn] nie wskazuje temp. wody
Wtyczka jest cała płyn nie ubywa. Gdzie jeszcze szukać przyczyny?
-
Dziwne zachowanie auta po wjechaniu w nierówność
Witam mam ten sam problem na nierownościach ucieka tył. Byłem na przeglądzie i amorki są ok jak i zawiecha. Teraz zmienie koła oraz sprawdze zbieżność i zobaczymy jak się będzie miała sprawa. Daj znać jak rozwiązałeś ten problem.
-
Audi a4 1.9tdi [afn] nie wskazuje temp. wody
którą wtyczkę? ---------- Post dopisany 25-08-2013 at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 18:30 ---------- Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?
-
Audi a4 1.9tdi [afn] nie wskazuje temp. wody
Witam tak jak w temacie nie wskazuje temperatury. Wskazówka minimalnie wskakuje na 60 stopni. Po podłączeniu Vaga temp. do 50 stopni, wymieniony termostat oraz czujnik. Po podpięciu Vaga temperatura w normie pokazuje już normalnie 90 stopni lecz wskazówka leży. Zrobiony test zegarów działają prawidłowo. Jakieś propozycje? Dzięki za pomoc.