Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grusznik86

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grusznik86

  1. Witam instalacja Brc sequent , problem nastepujacy odczuwalny od 3 biegu najbardziej pod górkę choć nie zawsze, przedział obrotów zawsze ten sam przerywa jakby brakowało gazu prz 2100 obr. do niecałych 2200. na benzynie super. przepustnica czysta filterki zmienione gaz z bp, Jakies pomysły? Pozdrawiam
  2. Witam dziś rano zaczeło się telepaniem autka na lpg jak i na pb. wolne obroty wysokie bez zmian podobne falowanie czyżby cewki padały na 1 i 2 cylindrze no i te pozostałe błedy co to jest ?? świece wymieniane były ok. 10 miesięcy temu(12 000km) rozrząd płyny filtry . 1.8T Gaz brc sequent. ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- czyżby zaworek n75 też szlak trafił ? ludziska pomocy
  3. Błedy były kasowane tak jak prosiłeś , wszystkie sie powtórzyły oprucz wypadania zapłonów na cylindrze 3 Pozdro
  4. Ale czy jezdzac bez naprawy nic sie nie dzieje, to tylko elektronika ? duzy obieg otwiera, prosiłbym o info co konkretnie zrobić z termostatem co polutować która kostka jakie kolory przewodu, no i gdzie szukać termostat bo od góry o nie widze Pozdro
  5. Prosze o analizę logów, najbardziej mnie nie pokoi coś tam z termostatem o co może chodzić,
  6. Łukasz13 wiem,że temat jest odgrzewany, z logami tak jak pisałem miałem problem z połączeniem przy włączonym silniku więc pojchałem do znachorów w krk od brc wytłumaczyłem temat aby zrobili logi dynamiczne i tak jak pisałęm Panowie równie twierdzą,że jest wszystko "OK" może dla tego ,że nie mogą złapać tego momentu wył. z brzęczykiem ?? albo tego przerywania podczas dodawania gazu. Parownik wątpie, że był czyszczony bo temat nie miał miejsca przy pierwszych miesiącach użytkowania , i cięzko mi powiedzieć czy zaczeło się to dziać po zmianie świec czy filtrów, żadnej innej ingerencji nie było w instalke.Pozdro
  7. podczas jazdy też na drodze oraz na hamowni, twierdzą ,że wtryski są ok
  8. , jeśli chodzi o prace wtrysków twierdził każdy fachowiec ,że wszystko jest ok. Parownik, nie wiem jak rozpoznać który to większy czy mniejszy
  9. Witam borykam się z tym problemem od 4 miesięcy komputer wyłącza mi gaz z brzęczykiem przeważnie na słabo rozgrzanym pod większą górke lub przy wysokich obrotach podobna sytuacja jadąc autostradą 130km/h lekka górka i wyłącza z brzęczykiem już dobrze rozgrzanym silnikiem , przy delikatnym dodawaniu gazu lekko przerywa przy obrotach 1600 -2000 dusi sie tak jakby gazu było mało a jest full, mapa pokazuje ,że jest wszystko ok ciśnienie wtrysków ok 3 różnych gaziarzy BRC w krk nie poradziło sobie z faktem co wy myślicie, autko sprawdzane było na hamowni moc autka idealnie dobrana do wtrysiwaczy(na hamowni nie wyłączył się gaz ) . Panowie/Panie pomocy! Instalacja BRC sequent 9 letnia silnik 1.8T
  10. Witam instalacja BRC sequent , objawy lekkie drgani na rozgrzanym silniku przy dodawaniu gazu(przerywa) oraz na zimnym sam się wyłącza przy wiekszym wysiłku , na prostej przy niewielkich obrotach wszystko ok. Mamy jakieś pomysły , Pomocy! Pozdrawiam
  11. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    tak a co jest tym lipnym katem spowodowane jakie są objawy bo autko na pb chodzi cud miód tylko na gazie lubi na zimnym przy większym obciążeniu się przełączyc no i lekko przerywa po zmianie biegu dodaniu gazu ---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- a czym jest spowodowana uboga mieszanka?
  12. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    jazda na lpg tylko
  13. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Tu mamy wszystkie błedy po przejechaniu ponad 300km Tu są te bloki i wyniki po przejechaniu do odcięcia drugi i trzeci bieg tu są logi błedów po tej krótkiej trasie niestety nie mogłem się połączyć vagiem na włączonym silniku i robieniu tych logów podczas jazdy tylko dopiero po przejechaniu tego odcinka wszedłem w opcje bloki i takie są wyniki jak leciał na drugim biegu to zamigał check klika razy i zgasł. Jakieś pomysły? Pozdrawiam
  14. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    vag 4.9 predki74 co macie na myśli logi bo zgupiałem poprostu zczytać kody błędów gdy dam mu ogień na 3rd? zaraz zainstaluje vaga 3.11 i zobaczymy jak tam wejść w tą grupe 31, 32 ??
  15. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    tak tylko jak chciałem zrobić logi na włączonym silniku to mi się niechciało komunikować coś tam błąd,że brak komunikacji ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- chyba ,że ci chodzi o kolejne zestawienie błedów po śrubie na trzecim biegu tak?
  16. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Wkońcu uruchomiłem waga, niestety w języku angielskim polski vag cos mi sie nie bardzo chce połączyć, proszę o podpowiedź za co się brać ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- to są wyniki bez zaświeconego check , ponieważ dwa dni temu miałem resecik spowodowany wyciaganiem aku. niedługo pojawi się zapewne też uboga mieszanka wiec jeszcze raz podeśle zdjęcia jak już się check pojawi , Pozdrawiam
  17. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Jaki adres dokładnie?
  18. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Jakiego tego Vaga kupić do silnika AVJ 1.8t 2002
  19. grusznik86 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, problem z ubogą mieszanką mam już 6 miesięcy, sprawdzane przez dwóch gaziarzy zakładu BRC bo taką ma instalacje lpg, coś tam po skasowaniu błedy rośnie do 18+ jak i na pb i lpg w obu przypadkach zrobione po 1000km, i dalej błąd wyskakuje, gaziarz twierdzi ,że to na pewno nie wina gazua, Autko na benzynie chodzi ładnie, na gazie troszku gorzej lubi na niedogrzanym silniku się przełączyć spowrotem na pb i na niskich obrotach lekko poszarpać, ale pytanie od czego zacząć szukać z tą ubogą mieszanką? Prośba o pomoc ,chyba ,że polecicie fachowca z Krakowa
  20. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Dokładnie od góry było widać mokrą całą uszczelkę od lewej strony silnika niewiem co to może być zaraz pod świecami i zaraz nad tą widoczną kropelką czarna na zdjęciu. Silnik wyczyściłem oczywiście dzisiaj będę patrzył
  21. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    A jakie mogą być ubytki oleju mogą być spowodowane ta uszczelka czy jest sens ją wymienić, bo nie ukrywam ,że na gazie oleju ubywa mi ostatnio dosyć sporo Rozumiem ,że chodzi o uszczelke pokrywy głowicy cylindrów tak?
  22. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Jakie koszta wymiany + uszczelka?
  23. grusznik86 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam na załączonym zdjęciu widać wydobywający sie olej silnikowy skąd to jest, na zdjęciu widać czarną krople w górnej części zdjęcie robione od dołu zaznaczyłem czerwony kólkiem, w autko a4 b6 1.8T avj, instalacja gazowa brc Jeszcze jedna sprawa, mam wyświetlony check od dawna vag pokazuje ubogą mieszanke jak i na benzynie i na gazie przejechane po 1000 km, to samo co może być przyczyną. Autko ma przejechane 250 000km
  24. Panowie i drogie Panie, nie tak dawno kupiłe a4 z włoch , autko w środku tak zaniedbane ,że aż wstyd jeździć, szukam czegoś bardzo silnego na brud na kokpicie, który jedynie schodzi pazokci dosłownie czarna słoma. Macie jakieś pomysły?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.