Treść opublikowana przez tomikfr
-
Czujnik neutralnego położenia skrzyni biegów
Witam, czy ktoś się orientuje gdzie znajduje się "Czujnik neutralnego położenia skrzyni biegów". Nie mogę go zlokalizować. VCDS pokazuje ten błąd 10092. 2.0 TDI CAG A może ktoś poratuje schematem z elsy... Czujnik neutralnego położenia skrzyni biegów - potrzebny do działania systemu start/stop...
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Nie wiem
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Co masz na myśli?
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Może nie będzie tak źle. CP zdjelem poza ASO ale na drugim bordnez który kupiłem na allegro (699zł)z fakturą zakupu i potwierdzeniem legalności (chodź nigdy nie wiadomo co kupujesz). Jeśli masz taką możliwość to jasne ze lepiej....
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Zrobione offline
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Dziś przyszedł mi drugi moduł, podłączyłem i wszystko zaczęło działać do pierwszego zapłonu... Usterki powróciły..
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Kupiłem drugi moduł, podobno legal, mam dowód zakupu oraz poświadczenie sprzedającego. Z niego też muszę zdjąć CP. Podobno jest możliwość bez wizyty w serwisie. Co o tym myślicie. Jest chłopak w mojej miejscowości który stwierdził, że może spróbować... Czy po takiej próbie (jeśli się nie uda) mogę jechać na serwis? Nic nie popsuje?
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Mam MCE09 z literka N, mogę kupić z oznaczeniem P. Będzie wszystko działać?
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Myślę o zakupie nowego modułu bortnez, są dwie oferty na allegro. Znacie sprzedawców, polecacie? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5571700415 http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5631599731
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Ogólnie wszystko działa w aucie. Scanu nie mam, przynajmniej serwis mi nie dał... Mam rozumieć, że to bortnez jest wszystkiego winny, a bramka jest ok? (błąd pokazał się na bramce z automatu?)
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
W serwisie poprosiłem o info ile sterowników jest chronionych przed rozpoczęciem procedury CP. Poinformowali mnie ze dwa sterowniki są chronione, Gatewey i bortnez. Jak to rozumieć jak te dwa były chronione, to reszta jest ok? System zatrzymał się na bortnez a Gatewey dalej nie wiem jaką ma historię...
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
No no bortnez, a co mi ten komfort się uwalił w głowie... Procedura zatrzymała się na bortnez... Trochę namieszałem. Po odłączeniu tego modułu auto nie odpala?
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
A4 B8 2010r 2.0 TDI CAGA FWD manual W aucie jest komfort o nr 8K0 907 063N w serwisie wycenę dali mi na 8K0907063BE... Mam bi ksenon
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Nawet nie odpale auta? Masz jakieś legal źródełko na takie komponenty?
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
A jak wygląda zakup nowego komfortu, całkiem nowego w serwisie. Wymaga on przypisania do mojego auta czy wystarczy ze podepne i gra?
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Z tym brakiem VIN to podobno jest w częściach z aut potestowych. Nie wiem co mam dalej robić z autem. Czy czekać na władzę, czy może kupować drugie komponenty i działać, a lewizna niech leży i czeka na cichociemnych jak przyjdą. W serwisie zaproponowali mi wymianę na nowy komfort za 1300zł. A jak bym zmienił i w aucie było by już wszystko legalnie....
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Auto ma zwykle fotele, niesline. Boczki i fotele są zgodne. Nie były wymieniane...
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Sprzedający prawdy nie powie, to pewne... Szok to się wkopalem ...
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Kupiłem auto m-c temu i nie działała oświetlenie kabiny oraz sciemiacz, kolega podlaczyl kompa pojawił się błąd o ochronie komponentu. Pojechałem do serwisu, stwierdzili ze dwa moduły mają ochronę. Gatewey i bordnetz. Podczas procedury wypaliło komunikat... Ja nie wymieniałem tych modułów taki kupiłem... System zatrzymał się na komforcie... Auto mi zarekwirują?
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Witam, czy miał ktoś taką sytuację, że podczas zdejmowania ochrony komponentu z modułu w aucie serwis poinformował o nielegalnosci danego modułu i powiadomił policję. Jak kończy się taka sprawa. Proszę o info osób które się z tym spotkały...
-
Oświetlenie kabiny /wnętrza A4 B8
Kupiłem auto z taką usterką. Błąd dotyczy ochrony komponentu...
-
Oświetlenie kabiny /wnętrza A4 B8
Witam, mam problem z oświetleniem kabiny w A4 B8 2010r sedan . Nie działa mi oświetlenie wnętrza. Czasem ma odchyły i załączy się przy otwieraniu samochodu z pilota lub drzwi ale to rzadkość. Zapala się na 3 sekundy i gaśnie. Ręczne włączenie na suficie też nic nie daje. W czym może być problem?
-
Buczą głośniki w lewych przednich drzwiach po załączeniu klimy
Witam, Panowie posiadam ori system Bose i nawi plus. Problem jest taki, jak jeżdżę na załączonej klimie głośniki w drzwiach od kierowcy buczą (muzyka leci i buczenie też). Po przełączeniu na Economy po jakimś czasie problem znika i wszystko gra poprawnie. Jak już zacznie buczeć to też jak by trochę obroty silnika słychać. Jaka może być przyczyna?
-
Zagadka, wolne miejsce w chłodnicy, co to?? FOTKA
Masz racje na górze też jest takie wejście. Chłodnica jest od automatu, jak widać . Czy to ma jakieś znaczenie?
-
Zagadka, wolne miejsce w chłodnicy, co to?? FOTKA
Witam, w chłodnicy w prawym dolnym rogu znajduje się otwór. Do czego on służy, to miejsce na czujnik (którego nie ma)?