W ASO poducha kosztuje 450zł po 10% rabacie.
Zastanawiam się czy może ori używkę poszukać, koszt 100zł .......................... tylko tych symboli jest wiele (na allegro). Moja ma inny niż wszystkie 8E0 199 382D. Różnica miedzy innymi poduszkami jest w literce na końcu. Musi być taka sama?
A przód? Guma popękała........
---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------
Byłem w sklepie, usłyszałem że nie ma zamienników lewej poduchy. W sprzedaży jest tylko prawa (bez czujnika).
Czy w miejsce lewej poduszki (tej z czujnikiem) można zamontować prawą?
Witam, moją A4 kupiłem w marcu. Od zakupu na biegu jałowym silnik jakby "drży" nie równomiernie (telepie go jak by zimno mu było). Majster sprawdzał pompki Vagiem i stwierdził, że jedna już leje druga też słaba (wskazywało jedna 2,4 / 1,9 druga 1,1).
Zauważyłem że poducha jakaś nie wyraźna jest, do wymiany?? (może to przez nią te telepanie)