Treść opublikowana przez pawel1993r
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Ale jak brak cisnienia jeżeli po podłączeniu manometru jest na poziomie 1.9 bara
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Nikt nie wie co może być przyczyną?
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Dziwne jest to że ciśnienie jest takie samo na jałowym biegu jak i po dodaniu gazu (po dodaniu gazu wskakuje na 2 bary po czym spada do 1.8 chodź obroty są utrzymywane nadal)
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
- Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Czujnik wymieniony a odma sprawdzona, u mnie komunikat wyskakuje po 10 sekundach od odpalenia nie ważne czy silnik ciepły czy zimny- Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam ! Ma ktoś pomysł co to może być komunikat na fisie "niskie ciśnienie oleju". Błąd jaki podaje VCDS 16058 przełącznik ciśnienia oleju dla zredukowanego ciśnienia oleju P164D00 z góry dzięki i pozdrawiam.- niskie ciśnienie oleju
Witam ! Ma ktoś pomysł co to może być komunikat na fisie "niskie ciśnienie oleju". Błąd jaki podaje VCDS 16058 przełącznik ciśnienia oleju dla zredukowanego ciśnienia oleju P164D00 z góry dzięki i pozdrawiam.- Nie działa wspomaganie elektryczne
Cała przekładnia wraz z modułem o takich samych numerach została wymieniona bez rezultatu- Nie działa wspomaganie elektryczne
- Nie działa wspomaganie elektryczne
Witam nie działa mi wspomaganie kierownica stoi na Dębowo błędy jakie wyświetla VAG: 7341600 position sensor for motor 7341570 position sensor for motor 7341632 position sensor for motor Ktoś ma jakieś pomysły ?- reflektor 8K0 941 044 C
Wolał bym uzywke żeby wspograla z druga lampa a pozatym chodzi mi o lewa. To można wlozyc lampę i innym numerem bo słyszałem że występowało kilka które były stosowane zamiennie?- reflektor 8K0 941 044 C
Witam! Mam reflektor o numerze takim jak w tytule muszę wymienić lewy na nowy gdyż uległ uszkodzeniu i stad moje pytanie czy mogę kupić lampę o innym numerze jeżeli tak to jakim gdyż z identycznym nigdzie nie mogę znaleźć ? Dzięki i pozdrawiam- Awaria wspomagania
Witam! Jestem posiadaczem Audi A4 b8 2014r samochód jest po delikatnej kolizji w wyniku czego przestało działać wspomaganie. Czy jest ktoś na forum kto podjął by się przeflashowania modułu (błąd sumy kontrolnej) z góry dzięki i pozdrawiam- Awaria wspomagania
Błąd pojawił się po kolizji samochód dostał w lewy przód wszystkie poduszki wystrzelone Miał ktoś coś podobnego?- Awaria wspomagania
Witam! Jestem posiadaczem Audi A4 b8 2014r po lekkiej kolizji przestało działać wspomaganie kierownicy błędy jakie wyświetla VCDS to: ----01309 - power steering control module (j500) 004- no signal communication ----0770 internal control module memory checksum error Co może być przyczyną awarii? Pozdrawiam- Jak wymienić termostat 2.0
jeżeli wymieniasz od dołu to może i tak ale czy nie lepiej z góry- Problem z błędem 17927 pomożecie :)
zarówno rozrząd jak i wałki rozrządu wraz z wariatorem ustawione poprawnie sprawdzane przez 2 mechaników dodam że błąd występował również przed wymianą wariatora i nastawnika miałęm nadzieje że wymiana pomoże bo mechanik tak twierdził ale niestety to samo Pomoże ktoś co może być jeszcze przyczyną innych błędów brak.- Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
Przepustnice również wyjmowałem wyczyszczona na błysk nie powiem bo było trochę nagaru po zabiegu oczywiście adaptacja i nie widzę żadnych zmian- Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
To ciekawe czym to może być spowodowane widzę że wiele osób ma ten problem i wszystkim na zimnym schodzi ok a na ciepłym już nie.- Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
no ja też już z tym się borykam od roku czyli odma chyba też odpada a ten czwórnik wymieniałeś ??- Jak wymienić termostat 2.0
Witam zdjęć niestety nie mam ale rok temu wymieniłem termostat dostałem się do niego od góry musisz ściągnąć kolektor ssący z przepustnicą po jego ściągnięciu masz swobodny dostęp do termostatu. Nie jest to tak skomplikowane jak się wydaje- Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
Mam ten sam problem na zimnym silniku wszystko jest ok po rozgrzaniu głupieje. Jeżeli chodzi o termostat to na pewno nie to wymieniałem bo mi padł i nadal to samo, układ jest szczelny myślę o wymianie odmy może tam być pies pogrzebany.- Problem z błędem 17927 pomożecie :)
Witam ! Panowie mam problem z błędem 17927 regulacja wałka rozrządu strona 1 -zła funkcja zwarcie do innego wyjścia borykam się z tym błędem dość sporo. Byłem już u trzech mechaników i nic z tego za każdym razem błąd się pojawia. Zostały wymienione wariator i nastawnik faz rozrządu. Dodaje link z bloku pomiarowego 91 może coś pomorze http://pl.tinypic.com/player.php?v=v2rxx5&s=8#.VTdU5NLtnBE. Z góry dziękuje za pomoc.- parktonic audi a4 b6
Czyli jesli dobrze teraz rozumiem wymienic mozna jedynie otoczke czujnika a sam srodek juz nie ?? Czyli jesli dobrze teraz rozumiem wymienic mozna jedynie otoczke czujnika a sam srodek juz nie( bo on tez jest w kokorze ) ??- parktonic audi a4 b6
Z tego co sie orientuje po bokach sa takie zapatki po zdjeciu tego powinno ladnie zejsc dobrze mysle ?? - Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI