Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielquattro

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie winien był krawężnik, kolezka wjechał zbyt szybko i wykrzywilo oś. Wymieniłem, prowadzi się swietnie, opony po 2000 km jak nowe... )) ---------- Post dopisany 02-05-2014 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2014 at 22:03 ---------- Winna była oś, po pół roku wszystko nadal gra )
  2. Mówiąc szczerze, to ma (mial) być cały projekt od A do Z... Dowiadywałem się w profesjonalnej firmie koszt - od 7500zl w gore... Wiec teraz walczę z sobą (i zona )) czy inwestować w leciwa już audinke i jeździć nią do końca życia ( mojego lub jej ) lub zmienić na A4 b7 Cabrio i zrobić to w niej - docelowo chciałbym się pokazać na worthersee (gti treffen)
  3. Witam Zamierzam obić cały środek łącznie z deska itd, szukam dobrej i w miarę rozsądnej cenowo firmy która by się tym zajęła, może mi ktoś tu cos doradzić ?? Z góry dziękuje
  4. Po problemie... Wymienilem belke i gra... ( Koszt - belka 120€, Robota - 200€ ) Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Podczas przegladu robilem hamulce, zmieniłem tarcze, zaciski itd... W sumie od tego czasu zaczęły się te problemy... Być może na prawdę ma to coś wspólnego z hamulcami... Dzięki za Tip, spróbuje... Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free ---------- Post dopisany 09-12-2013 at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2013 at 12:16 ---------- Ok, to była tylna oś... Zmieniłem i chodzi jak lala... Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Dziękuje... Pozdrawiam... Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  7. Witam chciałbym do mojej Audiny wsadzić 18" Teraz pytanko - czy muszę coś przerabiać ?? - czy w ogóle wejdą ?? - jakie opony dokupić ( fele kupiłem z oponami 245/45 R18 ) Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  8. Witam, chciałbym do mojej Audiny założyć 18" Kupilem felgi od A6 c6 Mam pytanie : - muszę coś przerabiać ?? - czy w ogóle wejdą ?? - jakie opony kupić ( z felgami dostałem opony 245/45 R18 ) Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  9. Witam... Mam pytanie, czy spotkał się ktoś z czymś takim, ze tylne koła stoją /--\ dokładnie tak, co za tym idzie po przejechaniu 3-4 tys. km, z opon wychodzą druty, byłem w trzech warsztatach i nic mi nie mogą powiedzieć... Zbieznosci ustawić się nie da, bo to FWD, amortyzatory i sprezyny niby w porządku... Co robić ?? Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  10. Witam, mam na imie Daniel, a moja audina to A4 B5 1,9 TDI 110 KM, to by chyba bylo na poczatek... Nie mam doswiadczenia z forami, wiec nie bardzo wiem co tu jeszcze mam umiescic... Pozdrawiam Serdecznie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.