Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

schadook

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hejka! a ja niestety poszukuję sprężarki Zexel o symbolu 8DO260805 506031-0601 jakby ktoś chciał się pozbyć to pisać Pzdr
  2. no właśnie szukam sprężarki, klimy póki co nie włączam chociaż przydała by się. Pzdr
  3. No właśnie, a u mnie działa ale odgłos jest jakby był wałek rozrządu wywalony Pzdr
  4. u mnie też chłodzi ale się trzaska bo kompresor jest uszkodzony, fachman mi wytłumaczył ze tłucze się na jakichś zaworach ale póki jest środek chłodniczy to musi chłodzić chyba że pierdzielnie i się rozleci wtedy już nie będzie chłodzić, właśnie szukam kompresora bo naprawa nie opłacalna Pzdr
  5. Witam! u mnie niestety okazało się że padła sprężarka
  6. schadook odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Hejka! Pablo dzięki za podpowiedź, alarm już przeprogramowałem i zaczęło działać, cały dzień było ok! tzn, do pierwszego zacięcia ale wtedy z kluczyka też się nie chciał otworzyć, otwierały się tylko drzwi kierowcy no i tu się podłamałem, sprawdzę te luty, może to to. Pozdrawiam
  7. schadook odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Hejka Panowie! założyłem sobie alarm ze sterowaniem CZ na pilota, fajne to jest szyby i szyber zamyka cacy, ale czasami centralnemu zdarza się nie zadziałać, znalazłem w instrukcji alarmu żeby wydłużyć impuls zamka do 3,5s \ i tu moje pytanie, czy ktoś wie o co chodzi, jak to zrobić? Pozdrowionka
  8. Dzięki za podpowiedź, sprawdzę to ale to nie jest piszczenie tylko stukot więc raczej pasek i napinacz to nie jest tym bardziej że po wyłączeniu klimy nic nie stuka a pasek chodzi cały czas. Pzdr
  9. Witam Wszystkich!! Przeglądałem forum i nie znalazłem podobnego problemu jak mój. Mianowicie, jak włączam klimę słychać stukot podobny do odgłosu jaki wydaje uszkodzony wentylator lub wałek rozrządu, szczególnie słyszalny na niskich obrotach, po dodaniu gazu stukot słabnie aż w końcu ustępuje, jak wyłączę klimę -cisza. miał ktoś coś takiego? czy to sprężarka się kończy? jakieś łożysko? wentylator to nie jest bo wypiąłem mu zasilanie i stukało dalej. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi, nawet nie wiem czy ryzykować włączanie klimy. Pozdrawiam
  10. Mam nadzieję że moja wiedza się tu przyda jak również że uzyskam pomoc w razie problemów. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.