Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michu B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michu B5

  1. tez o tym myśle i szukam lapka używke jakiegoś za dobre pieniadze
  2. :shock3: czorny ogień po prostu
  3. Sobota bądz niedziela można sie styknąć
  4. A co pan godo RIALE są wypas przy AMG lotały Dobra my tu pitu pitu kiedy spocik jakis
  5. U mnie takie leżały klijenta to przymierzyłem sobie z nudów widziałęm na tych 19 ale to juz za duze i liśc opona 18 do wyglądu ok a do lepszej jazdy 17 moje zdanie oponki na 17 w miare nie drogie ale 19 juz trzeba po portfelu wyłożyć trzeba:wink: No ja osobiście też nie założyłbym 19. Chce jeździć a nie pucować auto pod garażem Dokładnie
  6. U mnie takie leżały klijenta to przymierzyłem sobie z nudów widziałęm na tych 19 ale to juz za duze i liśc opona 18 do wyglądu ok a do lepszej jazdy 17 moje zdanie oponki na 17 w miare nie drogie ale 19 juz trzeba po portfelu wyłożyć trzeba:wink:
  7. 19 za duże wóz drabiniasty:grin: 18 w sam raz ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- BlackCool czarne są fajne
  8. Ja teraz mam 61.5 a tyl 63͵5 wiosna trza zejsc na 60 i tyl 61:decayed: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcResgmAnq6DkXvw_-OML0AIA7U1cUdFifTIUw_dvxAg0wJsOMJ- Czorny nie ma co tu Beeeeczeć jak na zime to nisko wiec jako pług robiłęm więc spokojnie wiosna sie zejdzie niżej Panie Prezesie:wink: Dariusz mam klucze wiec nie ma sprawy
  9. Można 8 coś spocić
  10. Ja teraz mam 61.5 a tyl 63͵5 wiosna trza zejsc na 60 i tyl 61:decayed:
  11. Tak z ciekawosci przymiarka bo leza i zalozylem zostaje przy 17
  12. Nie nie tylko tak zalozylem z ciekawosci
  13. Taka mała przymiarka 19 255\45 zima od AMG S63
  14. w sobotę miałem wolne Aaaa i wracałem z Pozka No ja około 22 tam byłem
  15. w sobotę miałem wolne Aaaa
  16. Arek w sobote byłęm u Cie w pracy po wspomagacze % myslałem ze obsłużysz a tu Cie bie było
  17. Pany jutro jakis spocik czy co:whistling:
  18. SLO jaka cena ?? 300zł cena dobra ale czy podejdzie do mojej
  19. A co chcesz praktykować na swoich nowych felgach ? Pytenie tylko co jeżeli zachaczysz gdzieś i felga pójdzie się jebać. Chyba zostane przy starych ale kolor myśle zmienic ale jaki Rafciu byną nie będę lał ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- SLO jaka cena ??
  20. Pany dip dobrze trzyma na alusach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.