Treść opublikowana przez Michu B5
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wieś "POLO" tuning ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- dla Ciebie nawet kiere znalazłem ; http://s27.postimg.org/g5isrk9uq/DSC_0014.jpg :polew: kiera porażka ---------- Post dopisany at 07:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ---------- Powitać Panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Dziś mi rano pokazal polowe od 0 szlo a pozniej po godzinnym staniu znowu cos go jeblo.i liczyl od 160 szczerze dziwny licznik masz bo ja benzyniaki oby dwa mam na 180 a diesel jest na 160:facepalm: Sory Arku 180 ma ) ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- MANETKA poskładana Podłączenie na krótko http://s27.postimg.org/3sce3w5b3/CAM00128.jpg Efekt końcowy polutowane i sklejona http://s28.postimg.org/bjfsglm95/CAM00136.jpg Teraz oczekiwanie za tarczami i klockami jak dla mnie zbyt duża rzeźba oj zbyt:facepalm: Areczku nie jest zle pasek carbonu poszedł na sklejenie a srodek polutowany jest dobrze mogło by być gorzej- Spoty Słupecko - Konińskie
Dziś mi rano pokazal polowe od 0 szlo a pozniej po godzinnym staniu znowu cos go jeblo.i liczyl od 160 szczerze dziwny licznik masz bo ja benzyniaki oby dwa mam na 180 a diesel jest na 160:facepalm: Sory Arku 180 ma ) ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- MANETKA poskładana Podłączenie na krótko Efekt końcowy polutowane i sklejona Teraz oczekiwanie za tarczami i klockami- Spoty Słupecko - Konińskie
Dziś mi rano pokazal polowe od 0 szlo a pozniej po godzinnym staniu znowu cos go jeblo.i liczyl od 160- Spoty Słupecko - Konińskie
Arek własnie mi mówił ze piny:wink:- Spoty Słupecko - Konińskie
zrób zdjęcie mi tego i podeślij a jak coś dam numer dzwoń Na starym liczniku było ok ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------- Spoty Słupecko - Konińskie
no Pewno brakuje mu Pany fis podłaczony ale na zimnym pokazuje mi 160 od oleju ;/ a jak sie rozgrzeje to dobrze pokazuje- Spoty Słupecko - Konińskie
:ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij: Tyn jakie propozycje rzuca :polew:- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja mogę w tą niedziele przyjechać :polew: Teraz to jedziemy do kościoła Prezes mogę nie przyjeżdżać Bo frekwencja podskoczyła To za tydzień ale inne miejsce jak mnie nie było było dużo wiary czyli nie przyjeżdżam O nie ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja mogę w tą niedziele przyjechać :polew: Teraz to jedziemy do kościoła Prezes mogę nie przyjeżdżać Bo frekwencja podskoczyła To za tydzień ale inne miejsce- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja mogę w tą niedziele przyjechać :polew: Teraz to jedziemy do kościoła Prezes- Spoty Słupecko - Konińskie
To tragedii nie ma auto do utrzymania myślałęm ze wiecej spala autko kosa ELO PANY:hi: ---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ---------- :polew:- Spoty Słupecko - Konińskie
Jak mój wydech jest głośny... to jaki musiał być w polo ?? Fotki wrzucę jutro rano bo aparat rozładowany :/ Dzięki wszystkim za spota w polo to nie ma nic tylko koncowka wszytko wy***ał i wyje jak nie wiem :polew: ale twój robi robote mruczy ładnie gratki fajnie było zobaczyć to cacko ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- GHOST powiedz mi ile to Ci spala- Spoty Słupecko - Konińskie
:polew:- Spoty Słupecko - Konińskie
Ostatni chyba będę sprzedawał Masz farta prezes i jeszcze zarabiasz dzisiaj było konkret szkodza ze Cie nie było ... musiałem jechać osobiście do Nokii dlatego :facepalm: za tydzień będę musi byc większa frekwencja dziś było 11 Pany gdzie wiecej zdjeć kto robił ?? po zdjęciach nie widzę Dariusz pstrykał ale nie ma fot no a Rafciu musi mszę opłacić a polo głosniej chodziło od Bitta Ghosta- Spoty Słupecko - Konińskie
Ostatni chyba będę sprzedawał Masz farta prezes i jeszcze zarabiasz dzisiaj było konkret szkodza ze Cie nie było ... musiałem jechać osobiście do Nokii dlatego :facepalm: za tydzień będę musi byc większa frekwencja dziś było 11 Pany gdzie wiecej zdjeć kto robił ??- Spoty Słupecko - Konińskie
Ostatni chyba będę sprzedawał Masz farta prezes i jeszcze zarabiasz dzisiaj było konkret szkodza ze Cie nie było ... musiałem jechać osobiście do Nokii dlatego :facepalm:- Spoty Słupecko - Konińskie
Ostatni chyba będę sprzedawał Masz farta prezes i jeszcze zarabiasz dzisiaj było konkret szkodza ze Cie nie było ...- Spoty Słupecko - Konińskie
:thumbup1:- Spoty Słupecko - Konińskie
Żałuj CYCU Rafciu musi dać na msze:decayed: a polo tv wymiatało:polew: Wymiana tel mówisz :polew: tak sie tłumacz ano jak Nokia się psuła po 2 miesiacach wywalczyłem wymianę tel na nowy Farciarz- Spoty Słupecko - Konińskie
Żałuj CYCU Rafciu musi dać na msze:decayed: a polo tv wymiatało:polew: Wymiana tel mówisz :polew: tak sie tłumacz :polew: ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- Dzia za spota PANOWIE:hi:- Spoty Słupecko - Konińskie
Wpadaj z checia oblukam 2.7 bitt- Spoty Słupecko - Konińskie
Wpadaj wodzu - Spoty Słupecko - Konińskie