Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michu B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michu B5

  1. Jak dobrze pójdzie to w nastepny weekend wpadnie juz zderzak od S na pokład po niedzieli juz kompletuje :hi: Z fisem troszke roboty jest jeszcze musze pare szczegółów dopracować ))
  2. też mnie to czeka nie długo a gdzie tu kasa jeszcze na rezanie
  3. "Za komuny nic nie było - wszystko było, dzisiaj wszystko jest a nic ni ma." Arnold Boczek Wiecie czemu lubię takie cytaty ?? Bo one się co chwila sprawdzają i tak jest. Jak jest wszystko to nie ma nic i na nic nie ma czasu.
  4. Cisza jak za komuny jakby neta nie było. Dokładnie spoty co pół roku
  5. Ale tu cisza trzeba ogłosić upadek wątku
  6. Gwint ma w becie;-)) znaczki z poczty to nie to haha :polew:
  7. tak jak napisałem mam do skończenia jeden projekt z naklejkami a później zacznę drugi robić nie napalaj się tak Ok ok wyklej auto sitekarami Nie nie jeden znajomy tak zrobił porażka http://s17.postimg.org/vsq5gwzej/1374079_213262878848066_749816941_n.jpg u was w kopydłowie to modne Te te to już wilczyn a chłopok ma 2 cm od ziemi taka gleba
  8. tak jak napisałem mam do skończenia jeden projekt z naklejkami a później zacznę drugi robić nie napalaj się tak Ok ok wyklej auto sitekarami Nie nie jeden znajomy tak zrobił porażka
  9. tak jak napisałem mam do skończenia jeden projekt z naklejkami a później zacznę drugi robić nie napalaj się tak Ok ok
  10. Arek jak tam pracujesz nad jakimiś wlepami chociaż dla naszej grupki moze coś sie powiekszy z biegiem czasu
  11. Montuj a lampka kiedy? ---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- Ty tylko gadasz a zderzak dawno na aucie powinien być ;P Jeszcze go nie skomletowałęm po niedzieli sie biore
  12. Wszyscy coś robia to ja musze sie za zderzak wkoncu wziasc:naughty:
  13. Uuuuuu jak nie wiesz Dawid
  14. Na żartach trzeba się znać a ty mi nie pier**l już o ten 3 ! Ps: I mnie nie denerwuj bo stracisz kolegę i kupie sobie passata b6 ! Passat hmmmm przecież 3 jest fajna Powitać panowie
  15. Huhuhu Kowi alu robi robote
  16. Ładna maszyna widze ze kolega ma ten sam wzór alu co ja:wink:
  17. Plany na WIELKI + Chęci to napewno są ale budżet powstrzymuje
  18. Kolorek mega autko robi robote powodzenia w dalszych modach
  19. Filmik kozak QUATTRO to QUATTRO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.