Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michu B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michu B5

  1. Ładny sedanik jakieś plany czy coś ??
  2. BlackCool zajeebales sie w akcji czyzby to wszystko przez nr 3:grin:
  3. Wyjdz bo bredzisz tu Dawidku najlepiej idz pod 3 wtedy Ci bredzenie przejdzie i wrocisz na dobra droge polo nie ma czym powymiatac zwlaszcza Darka bo go zostawi :polew:
  4. Dariusz co chwila coś mu sie jebie w polo teraz pompa siadła wczesniej cos innego niby ma po wypłacie poszerzać fele i silnik robic albo 1.4 wstawic coś tak mówił ale ja tego nie widze:facepalm: ja juz go z 3 tyg nie widziałęm był na spocie teraz w weekend w słupcy bo sie z chlopakami ugadał z VAG KONIN
  5. Ładny sedanik widziałem go na allegro az były chęci wziąść go powodzonka w modach i bezawaryjnosci
  6. TRUSKAWA jak tam zdesio pamiętasz o mnie Pamiętam pamiętam SZEFIE jezdze delikatnie zebyś wszystko miał w całości a zderzak kompletuje czekam za wypłata
  7. Lecisz lecisz
  8. Od 1000 w gore musisz liczyć
  9. Powitać Panowie z rana
  10. Elo Panowie Sezon letni już otwarty
  11. NIe czepiaj się czerwona biedronko ! To jest TRUSKAWECZKA
  12. Na swój wątek to wstaw a nie tu No niestety Dariusz dziś miałem mała przygodę i musze co nie co podklepac z przodu bo lekko nadkole sie wygięło przy przytarciu na nie równym szlifierka chyba tez pójdzie w ruch
  13. Pod 3 Cie idealnie wyhamują
  14. ATE pakuj bo bredzisz idz pod 3
  15. :siema:
  16. coś chłopaki z VAG KONIN organizuja w Słupcy
  17. siemaaaa jutro polo tv bedzie na Słupcy robic robote ;p
  18. Narazie ten sezon musi być na kołpaku natepny bedzie na alu juz ---------- Post dopisany 13-02-2014 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2014 at 21:20 ---------- Małe odświeżenie tematu to więc FIS WPADŁ TARCZE SPEEDMAX SPIRIT OF JAPAN KLOCKI ATE ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2014 at 17:20 ---------- Ciepło sie ruszyło parę fotek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.