Treść opublikowana przez Michu B5
-
Spoty Słupecko - Konińskie
OldSchoolSuicide Party 2014 13-15 CZERWCA WILCZYN PLAŻA !!!!
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Żadna menda nie może Cię zastąpic
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie bo mam kubly w swoim czarne i taka przyjemnosc mnie wyniosła za komplet 200 zł
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wiela za to cenisz
-
[A4 B5] Audi A4 B5 - Sanocki Granat (1.6,17",+++)
Ładny sedanik powodzonka w modach tak jak Arek mówi zmień lampy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To będzie niespodzianka pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą Ciekawe jaką coś tu widze ze bedzie grubo moja szyba jeszcze coś pomiesci idzie coś poważnego dużego najpierw muszę się tym zająć i dopiero nowe Działaj działaj Prezes Kilka rzeczy ogarnąć muszę i dlatego wlepy VAG są in progress
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To będzie niespodzianka pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą Ciekawe jaką coś tu widze ze bedzie grubo moja szyba jeszcze coś pomiesci idzie coś poważnego dużego najpierw muszę się tym zająć i dopiero nowe Działaj działaj Prezes
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To będzie niespodzianka pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą Ciekawe jaką coś tu widze ze bedzie grubo moja szyba jeszcze coś pomiesci
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wlepy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ten temat poruszyłem na stronie VAG WLKP https://www.facebook.com/groups/1432018027014043/ Podeślij linka do nich niech zapiszą się itp ja mam w planach taką ową naklejkę zrobić ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- a TY do auta kupiłeś coś ? http://www.meblehotelowe.vox.pl/public/images/zdjecia/Taboret_Tapicer_Pacyfic_2.jpg Zdradz szczegóły
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Skore kupiles czy co ja mam do sedana oddam za free
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spoty Słupecko - Konińskie
:siema:- Spoty Słupecko - Konińskie
:polew::polew::polew::polew:- Spoty Słupecko - Konińskie
Brak pasów i dowód zabrali bo przeglad we wrzesniu sie skaczył 2013- Spoty Słupecko - Konińskie
nie nie ale na tej krzyżówce zawsze na recznym wchodzic lubiłem ale dobrze ze nie wchodziłem bo stali za budynkami i ogien za mna najlepszy tekst ich czy to jakies podkrecone auto i :polew:- Spoty Słupecko - Konińskie
za? ---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- My się śmiejemy a chłopak przynajmniej ma narzeczoną. a wy tylko macie samochody Teraz to przynajmniej mogę się tym samochodem zając a jak była dziewczyna to tylko marudziła,że poświęcam czas na duperele a dla mniej go nie mam Módzͺ- Spoty Słupecko - Konińskie
Przeglad i za mala gleba:d- Spoty Słupecko - Konińskie
Dowodzik zabrany i mandat- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie- Spoty Słupecko - Konińskie
zaręczona to lipton zaręczyny są teraz w modzie Ciekawe czy Artur będzie FIS montował do polo:whistling: No niestety niee bo szuka dawcy z tego co słyszałem Witam Panowie- Spoty Słupecko - Konińskie
zaręczona to lipton- Spoty Słupecko - Konińskie
tak jak pisałem musiałem osobiście byc w Nokii żeby oddać tel itp także dlatego mnie wtedy nie było:decayed: Dariusz coś Areczek tu ściemnia nie chce sie wydac gdzie był mam Ci wstawić formularz zgłoszeniowy ? nieeee ale wstawić możesz foto pani która Cie obsługiwała https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1002222_732438816789561_830837674_n.jpg i widzisz jakie cudo dla Ciebie - Spoty Słupecko - Konińskie