Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b5 2.8+Quattro!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przedstawiam moje a4:)

Silnik-2.8

Skrzynia-Manual

Naped-Quattro:D

Zawieszenie-Gwincik:)

dozrobienia

-Gaz dzis zrobiony :) jak narazie dobrze jest:)

-lac moze 18?:)

-ciemne szyby

-moze Skrzynia basowa + radyjko ale jeszcze musze sie zorientowac jak system bosse bd z tym działał

-Wydech przelot czyli katalizatory wek:) tylko niewiem czy bd za głosny:)

oto zdjecia inaczej nie umiem wrzucic;/

http://zapisz.net/images/772_wp_20140103_001.jpg

http://zapisz.net/images/431_wp_20140103_002.jpg

http://zapisz.net/images/845_wp_20140103_003.jpg

http://zapisz.net/images/429_wp_20140103_010.jpg

teraz troche srodka:) podsufitka w kolorze tapicerki:)

http://zapisz.net/images/417_wp_20140103_004.jpg

http://zapisz.net/images/833_wp_20140103_005.jpg

takie porownanie tyl zawias jeszcze nie dziwigniety:)

http://zapisz.net/images/747_wp_20131124_001.jpg

a teraz jak wymienilem termostat koledzy najlepiej proponowali mi mechanika jak samemu sobie z tym poradziłem no i gwincik dzwiglem na zime :)

http://zapisz.net/images/381_wp_20131209_003.jpg

http://zapisz.net/images/636_wp_20131121_002.jpg

http://zapisz.net/images/167_wp_20131216_001.jpg

dzis po odebraniu auta od gazownika:) tak to wyglada... Gaz stag 300 isa listwa wtryskowa AC Wo1BFC Reduktor AC R01 typ 250 i tyle chyba butla w kole wlew pod klapka:)

http://zapisz.net/images/951_wp_20140103_008.jpg

takom skrzynie chciał bym wrzucic ..

http://zapisz.net/images/657_wp_20131119_005.jpg

mysle ze jest ok:good::thumbup1:

Opublikowano

JAk piszesz wiadomosc masz nizej " DOdaj zdjecie do wiadomosci "

Audi ladne i zadbane :D .Bezawaryjnowsci i powodzenia w rezaniu :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Fajne auto. A bose w sedan ie gra bardzo fajnie także polecam. Q dziale sprzedam masz nawet tylne basowe do kupienia za małe pieniądze

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

dlaczego pali sie ABS ?

Opublikowano
  • Autor

esp jak co sie pali

Opublikowano

po co ?

Opublikowano
  • Autor

poprostu nie wyłaczyłem go i tyle.

Opublikowano

Ładny sedanik widziałem go na allegro az były chęci wziąść go powodzonka w modach i bezawaryjnosci :naughty:

Opublikowano

Dość sporo czas ale alledrogo stał, jak kolega wyżej napisał, ja też miałem ochotę go brać ale dla mnie za daleko było jechać po niego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja jechałem 330kilometrow po niego i ie opłacało uper chodzi zawieszenie nic nie robiłem chamulce zeleta ?) a ilnik jak dzwon ?D

Opublikowano

Filmik kozak QUATTRO to QUATTRO :banan:

Opublikowano

Sprzątnąłeś mi go sprzed nosa :kwasny::kwasny:

:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.