Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michu B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michu B5

  1. Gwerty autko robi robote
  2. Zobaczymy to na żywo ale wygląda zacnie Nie jest zle to tak na szybko było
  3. Taka sytuacja myślę że dobrze wyszło
  4. juz podpatrzył na battalionie, albo u mnie na wątku:polew: Na battalionie sie rzucily w oko ale et mi nie odpowiada:facepalm:
  5. BlackCool Wszystkiego Najlepszego
  6. No ja dziś robiłem jako pług:grin: ehhh quattro by sie przydało
  7. Powiem że bedzie u Ciebie kozak wygladać Mi to chodzi po głowie
  8. Do podłaczenia FIS potrzeba: manetki Kostki 16-20 pinowej Sprawnych małych chińskich raczek do podłączenia http://s29.postimg.org/ayuf5np4z/201312031239.jpg http://s28.postimg.org/teo2uji0p/3882508282_1.jpg to mam juz nic wiecej nie potrzebne nie masz małych chińskich rączek:grin: Hahaha +1 skąd je wytrzasnąć podpowiem Ci Artur nie nie za duże :polew: ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- No na zime tak musi być Rafał
  9. Do podłaczenia FIS potrzeba: manetki Kostki 16-20 pinowej Sprawnych małych chińskich raczek do podłączenia http://s29.postimg.org/ayuf5np4z/201312031239.jpg http://s28.postimg.org/teo2uji0p/3882508282_1.jpg to mam juz nic wiecej nie potrzebne nie masz małych chińskich rączek:grin: Hahaha +1 skąd je wytrzasnąć
  10. To tak jak Dariusz mowi 1BE pakować ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- Do podłaczenia FIS potrzeba: manetki Kostki 16-20 pinowej Sprawnych małych chińskich raczek do podłączenia to mam juz nic wiecej nie potrzebne
  11. Arek potrzebna jest jakaś kostka od manetki jeszcze?
  12. to juz od Ciebie zależy musisz próg najwiekszy zmirzyć jaki masz do pokonania i pozniej tak podniesc od mocowania wahacza
  13. Przód 61.5 a tył 63.5
  14. Tam wyżej mogłeś mowic
  15. Już zmierzyłęm przód 25,5 cm a tył 28 cm
  16. to dopiero początek czekam na wiosne ok jutro zmierzę
  17. Nie mierzyłem ile ale od mocowania wahacza bedzie 15 - 17 cm -30 bedzie troche mało rozpórka bedzie niżej 12 cm tu masz foto jak wyglada
  18. Wiadomo ze na gwincie sztywno jest wiec trzesie na nierownosciach małe policjany przejezdzam większe juz problem a na -30 przjedziesz je
  19. Ładny avancik powodzonka w modach:decayed: i do juterka ---------- Post dopisany 28-01-2014 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 21:59 ---------- CO TU TAKA CISZA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.