Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michu B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michu B5

  1. Powitać Panowie
  2. dziwne ja mam 16 pinowa:whistling:może inny typ licznika ten co mi linka wyslałes wtedy to go odrazu wziąłem
  3. luknij na to Arku
  4. To kostkę zamówiłeś z Bangladeszu ? :facepalm:mówiłem jedź na szrot no tak bo mam 20 pinową dam mu zarobić niech koleś na mleko ma ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- AUDI A4 B5 sedan 1.8T (3885033666) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. klubowa ciekawie zderzak wymodzony
  5. Tydzień za kostka czekać I dawca też sie znalazł ale 1.8T ehhh czekamy dalej moze coś sie trafi
  6. Ty w końcu kupiłeś coś ? czy w niedziele PKS przyjeżdżasz? :polew::polew: ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- To będzie kasa na lapy poliftowe Się okaże niedługo i może na coś jeszcze zostanie
  7. Ty w końcu kupiłeś coś ? czy w niedziele PKS przyjeżdżasz? :polew::polew: ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- To będzie kasa na lapy poliftowe
  8. i co teraz Prezes było trza coś zrobić jakoś kreche na panny pewno ześ jechał i na nie legalu zaparkował Nie wiem dali to dali u niego odpadła dokładka a u mnie nic Zderzak chyba masz pancerny ze nic sie nie zrobiło
  9. a chyba że ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- i co teraz Prezes było trza coś zrobić jakoś kreche na panny pewno ześ jechał i na nie legalu zaparkował
  10. trza było mrugać kolego a bo zapotrzony byłem zeby coś na pasy sie nie wbiło
  11. może wtryski siadają albo trefne paliwo Jednak trefne paliwo. Trochę przejeździłem, dolałem znowu (tym razem na innej stacji) i odpala ładnie. Co nie zmienia faktu, że VAG trzeba ogarnąć. Wstępnie pisałbym się na zlocik, nie jestem pewien na 100%. Ktoś na zlocie będzie miał VAG'a? WAGE to bym miał ale VAGA to nie No to bierz tą WAGĘ. Jak będzie później niż 12 to wezmę a jak o 12 to nie zdążę dojechać .
  12. ciekawie wyglada oby tak dalej
  13. Ładny kolorek powodzonka w modach
  14. Aż tak padało ??
  15. Gracjan PIĘKNA BESTIA !! oby tak dalej pozdro
  16. A manetka machajek pod fisa jest to:D wszystko mam oprócz tej kostki
  17. 1. Arkadiush 2. Blachu 3. Michua4185V 4. Darek995 5. ........ ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.