Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż zderzaka S4 w B5 przed liftem na oryginalnej belce 95-98


wojtusania

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wielu z nas ma problem z montazem zderzaka s4 do modelu przed liftem, a to kly nie pasuja , a to sroby inne,

poradzilem sobie z tym problemem, i zamontowalem zderzak na oryginalnej belce ze starego zderzaka, dzieki temu, nie musialem kupywac zadnych materialow, a zderzak pasuje idealnie na stare kly. Po kolei:

1. Demontaz starego zderzaka z OOOO

2. Demontaz gornej czesci zderzaka za pomoca zwyklej lutownicy wraz z belka (nie demontujcie belki bo przeniesiemy ja kompletna z plastikiem do zderzaka s4)

3. Demontaz gornej czesci ze zderzaka s4 zdjecie nr1

4. Oczyszczenie rowkow w plastiku przy belce i wlozenie na zderzak S4 , wszystkie otwory pasuja idealnie, dolne jak i gorne.

5 Stopienie lutownica noskow i dla pewnosci przynitowanie w 2 miejscach zdjecie nr2

6. Montaz zderzaka na oryginlane kly -dzieki temu ze montujemy na belce starego typu uzywamy rowniez oryginalnych starych srob zdjecie nr3

cala czynnosc zajela mi 2h30min , powodem bylo to ze zderzak s4 ktory kupilem nie mial belki!!!

boczne uchwyty pasuja idealnie, nie wymagaja przerobek. Moim zdaniem dobry pomysl i nie czasochlonny

pozdrawiam

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Robota super.Sam planuje się szarpnąć na coś takiego.

Ile taki zderzak od S4 kosztuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtusania... dobra robota :good:

endriuu... dwa razy ta sama lina :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuu... dwa razy ta sama lina :gwizdanie:

o f*ck me mama - masz mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak jest ze zderzakiem po II lifcie, żeby zamontować do autka po I lifcie? Dużo rezania? Powiem tylko, że chodzi o potrzeba mienia ori halogenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje plug P&P potrzebujesz tylko ślizgi do zderzaka i oczywiście będziesz musiał nowe otwory wywiercić pod ślizgi i tylko tyle przynajmniej ja tak musiałem zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie

mam zderzak od s4 z kratkami na halogeny płaskie wiec pewnie jest po lifcie

czym sie rózni sam zderzak s4 przed liftem a po lifcie??

bo kratki zawsze mozna przełozyć

mam auto polifcie więc nie wiem jakie slizgi zderzaka mam zakupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę również o to samo co kolega wyżej o odświeżenie tematu :wink: fotki nie aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sugestia dot. obrazków w tematach z rezaniem itp. jest taka, żeby wrzucać owe zdjęcia na serwer forumowy. Znikną jeżeli forum zniknie, moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie tego problemu bo w multum tematów wygasły zdjęcia i jest sam opis, a jak wiadomo jak coś widzisz to łatwiej jest np. zlokalizować dany element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość regulacji wysokości zderzaka S4 z przodu na odbojach?? Odboje zderzaka A4 mają tulejkę którą się wykręca regulując tym samym jego wysokość zwiększając lub zmniejszając szczelinę między lampami lub maską a górną częścią zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...