-
przewod od zbiorniczka
tak wlasnie myslelem dzieki za informacje
-
przewod od zbiorniczka
witam czy ktos z forumowiczow powie mi gdzie idzie 3 cienki wezyk znajdujacy sie pod zbiorniczkiem wyrownawczym ?? dodam ze silnik to 1.9 tdi 90 km ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
pewnie ze nie ma o co wszystkie opinie i sugestie sa mile widziane a nawet potrzebne
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
sprawdz tez stan zawieszenie i amortyzatorow jak amortyzatory nie beda trzymac to samochod tez bedzie miotac jak d*pa zacznie podskakiwac
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
no wlasnie nie podoba mi sie to i mysle czy nie wstawic tam normalnych kratek a dol zostawic taki jak jest ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- ---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ---------- bedzie tak jak w oryginalnym jakas dokladka
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
no wlasnie w tym problem, dolna czesc to jest ta czarna oryginalna dokladka i ona jest pod takim samym katem jak srodkowa czesc zderzaka i inaczej sie nie da zrobic
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
??
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
a teraz czas na male zmiany ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
trepek mam pytanko odnosnie wyciszenia sciany grodziowej, czy to cos daje zauwazyles jakos zmiane po zalozeniu jest ciszej ??
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
wiem ze za takie pieniadze to cudo to nie jest ale nie ma sie co oklamywac jaka b5 by to nie byla wiek i przejechane kilometry robia swoje a niestety nowych juz nie ma
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
moze i tak ale ja za swoja dalem 6200 jezdze od lata wymienilem klocki z tylu filtry i olej
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
automat i cena przynajmniej o polowe za wysoka
-
zderzak s4 b5
czy zderzak od s4 b5 z 98 r bedzie pasowal do a4 poliftowej 99 r ??
-
kolo dwumasowe
w 1z bylo zwykle sprzeglo w ahu i ahh jest dwumasa
-
Dziwne odgłosy spod maski. Napinacz, pasek czy sprzęgiełko (video)
na 100 % alternator dla pewnosci po odpaleniu psiknij wd 40 w niego zobacz czy przestanie piszczec
FASTSHOPP
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta