-
Wymiana rozrządu.
dołącze sie do tematu, Jakiej firmy rozrząd polecacie??
-
Dobry sprawdzony maniak-mechanik ? poszukiwany W-wa i bliska okolica
Może coś bliżej. Ja na goclawiu a to drugi kraniec miasta...
-
jaki polecacie warsztat w warszawie
- Dobry sprawdzony maniak-mechanik ? poszukiwany W-wa i bliska okolica
Szukam dobrego mechanika który zdiagnozuje i usunie przyczynę zapalającej się kontrolki ABS przy ok 100km/h. Problem powstał po wymianie tarcz i klocków z tyłu i tu też pokazuje błąd. TYLKO WARSZAWA I BLISKA OKOLICA !!! Audi A4B5- Spalanie LPG
w mieście przy dynamicznej jeździe 16L. trasa 10-12L. na tempomacie ok 140km/h ok 3tys obrotów- Pierścienie ABS
Bliżej pierścienia żeby był?- Pierścienie ABS
Czy pierścienie ABS muszą być takie same na jednej osi? Czy może być jeden ori a drugi zamiennik? Pytam bo po wymianie tarcz i klocków zapaliła się kontrolka ABS. Lewy tył. Myślałem że pierścień jest za daleko od czujnika i wymieniłem na zamiennik 4max który jest grubszy. Po zamontowaniu zamiennika kotrolka na chwilę zgasła ale podczas hamowania pedał hamulca zaczął drgać przy hamowaniu i dochodził dziwny dźwięk tak jak by z pompy ale nie jestem pewien. Po chwili błąd ABS znów się zapalił ale drganie hamulca i dziwny dźwięk zniknęły. Błąd ABS pali się cały czas. Co może być przyczyną?- Czy taki olej do automatycznej skrzyni biegów nadaje się do a4 b5??
Wiec dolewam. Dzięki Makale za odpowiedź ?- Czy taki olej do automatycznej skrzyni biegów nadaje się do a4 b5??
Musze dolać ponieważ cieknie mi z prawego uszczelniacza półośki. Nigdy nie wymieniałem i nie wiem czy był wymieniany. A przebieg ponad 300tys ?- Czy taki olej do automatycznej skrzyni biegów nadaje się do a4 b5??
Witam wszystkich. Muszę dolać oleju do skrzyni i mam pytanie czy taki olej się nadaje?? A4B5 2.4v6 z 2000r.- Falujace obroty na LPG i przy włączonej klimie. Na benzynie mniej ale również
Jeśli przewody bd miał ok to cekwa. Mogę Ci sprzedać uzywke bo mam sprawną.- Falujace obroty na LPG i przy włączonej klimie. Na benzynie mniej ale również
Przebicie na fajce- Falujace obroty na LPG i przy włączonej klimie. Na benzynie mniej ale również
Nie wiem tak naprawdę o czym piszesz ? napisz trochę jaśniej nie siedzę w mechanice. Błędów żadnych nie pokazuje po podłączeniu- Falujace obroty na LPG i przy włączonej klimie. Na benzynie mniej ale również
Witam. Od jakiegoś czasu mam problem tego typu że samochód na wolnych obrotach pracuje nie równo( nie zawsze) ale 7/10. A podczas przyspieszani i wyprzedzania gdzie redukuje biegi ( automat) dusi się i strzela z tłumika. Gdy uruchomie klime to juz w ogóle masakra na wolnych obrotach.A jak na postoju włączę klime na maksa to auto gaśnie. Dodam że wymieniłem cewke, świece i przewody. Sprawa ma się zarówno na LPG i na benzynie lecz na LPG jest zdecydowanie gorzej. Proszę o pomoc bo juz nie wiem gdzie szukać przyczyny.- Nieznany przycisk na słupku od strony kierowcy na wysokości siedziska
Możliwe. auto sprowadziłem z Holandii ale po co ktoś by usuwał alarm a zostawił sam imobiliser?? - Dobry sprawdzony maniak-mechanik ? poszukiwany W-wa i bliska okolica
Piotrek5g
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta