Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Keriop

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Keriop odpowiedział(a) na Keriop temat w Audi A4 B5
    Ok dzieki. A mniej wiecej jaki jest tego koszt ?
  2. Keriop odpowiedział(a) na Keriop temat w Audi A4 B5
    No mam dystanse o grubości 30mm. Zresztą poszerzone fajnie wygladaja
  3. Keriop opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć. Chce poszerzyć nadkola w swoim Audi a4 b5 avant i mam do was pytanie jak najlepiej zrobić żeby to najlepiej wyglądało i jaki jest tego koszt ?
  4. Ok dzięki ---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ---------- Temat do zamknięcia ;D mily poruszałem wtyczkami i zadziałał dzięki
  5. Tylko szyber nie działa.
  6. Tak bezpiecznik jest ok. Dobra to lecę sprawdzić te wtyczki ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- Wtyczki też są ok nic nie jest rozłączone. Bezpiecznik też jest sprawny. Co to może być ?
  7. Całość ładnie wygląda Nie wtyczek nie sprawdzałem. Jak się mogę do tych wtyczek dostać ?
  8. Keriop odpowiedział(a) na Sixyon temat w 2.5TDI
    Może też być przepływomierz. Ja miałem spadek mocy przy 2 tysiącach jak przepływomierz mi padł.
  9. Witam Mam problem z szyberdachem w audi a4 b5. Kiedy przekręcę pokrętło nie ma reakcji, nic nie słychać żeby pracowało. Dodam jeszcze że przed zimą działał bez zarzutów. Wiecie co to może być za problem ?
  10. Keriop odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano wiecie coś może na temat przelotu w dieslu ? I czy to 2.5 tdi da rade wrzucić blow off'a ? Bo z 2.5 Tdi 150 km wyciągnąłem 210 km
  11. Keriop odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aha no szkoda że musiałem spadać :/ Chętnie się pojawię jak za tydzień ktoś będzie
  12. Keriop odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A to do której tam staliście i ile was było ?
  13. Keriop odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Niee też pierwszy raz właśnie podjechałem za tydzień będę na pewno
  14. Keriop odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czasu nie miałem na 19 musiałem być w zgierzu
  15. Keriop odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A to ja stałem przez chwile koło ciebie ? We 2 siedzieliście ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.