Treść opublikowana przez olo3s
-
Dziwne trzaski
Witam ostatnio zauważyłem,a raczej usłyszałem,że po wymianie szyby czołowej w zaczęła po 2 miesiącach dziwnie skrzypieć(dziwne trzaski) Wymiana była przeprowadzona w ASO co prawda na zamiennik,ale nowy.Po deszczu zauważyłem ,że pojawił się mały zaciek na słupku od strony kierowcy przy szybie. Jest jakaś gwarancja w takim wypadku???
-
Opinia o felgach 17" jakie opony
Dzięki za odpowiedź
-
Opinia o felgach 17" jakie opony
witam podłączając się pod temat.A co proponujecie na lato do a4 b7 avant jeżeli chodzi o oponki 17 cali. Zimę mam 205/50/17 DUNLOP WS3D I szczerze powiem,że mogłem profil trochę wyższy bo na naszych drogach trochę czuć nierówności.Pozdro
-
intercooler 1.8t
odebrałem zamontowałem i zapierd......lalalaallalalala Dzieki pozdro
-
intercooler 1.8t
Czyli to może być przyczyną braku turbo.A ten czujnik to jest taka wtyczka na rurce od tej chłodniczki??? ---------- Post dopisany 18-12-2013 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2013 at 11:08 ---------- Wyjąłem i oddałem do naprawy.Zobaczymy po zamontowaniu.pozdro
-
demontaz intercoolera
Bo tak jest najłatwiej.Wczoraj zdjąłem i wszystko ładnie widać.Pół godz i zdemontowany IC,a w mechanicy chcieli 250 zł i tonie w ASO
-
demontaz intercoolera
Witam czy do demontażu intercoolera w a4 b7 2005 BFB Trzeba zdjąć coś jeszcze prócz zderzaka??? Zależy mi na czasie.z GÓRY DZIĘKI POZDRO
-
intercooler 1.8t
Witam Mam pytanko.Czy z powodu małego pęknięcia na intercoolerze od turbo(mała aluminiowa chłodniczka od strony kierowcy ),może być brak mocy jeżeli chodzi o turbinę???Tak powiedział mechanik.Przy mocniejszym wkręcaniu daje moc,ale naprawdę trzeba ostro podkręcić.Jak odróżnić czy jest z czujnikiem czy bez?Chodzi o silnik BFB 1.8 T 163km
-
Lpg łdz
Witam Mam zamiar założyć gaz do swojej :a4fan:mam 1.8T 163 km 2005 r. Zna ktoś może dobrego magika w tej dziedzinie w Łodzi i okolicach???Myślę o takim zestawie: Stag 4 + kme gold + hana blue. Co myślicie o tym???
-
Spalanie
Witam.Dopiero co zaczynam przygodę z czterema kółkami:audi: i mam takie pytanie.Komputer nie pokazuje mi ilościi spalanego paliwa,wskazuje tylko zasięg.Jest jakiś sposób na to czy po prostu nie wiem jak to zrobić
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
nie nie cała reszta jest czarna i w idealnym stanie natomiast decha trochę jaśniejsza
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Witam Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś może jakiś patent na delikatnie wyblakły kokpit???Wymieniałem kokpit w swojej b7 .Oryginał był czarny i ten też jest czarny,lecz nie aż tak i delikatnie widać różnice na łączeniu z boczkami czy schowkiem.Koledzy/Koleżanki znacie jakiś preparat po którym kokpit będzie naprawdę czarny.
-
Kolizja-naprawa z OC sprawcy
Auto bylo cale w ori wiec chyba najlepiej bedzie jak zrobia to w ASO moze i drozej ale mysle ze lepiej.Tym bardziej ze faktury i czesci beda nie wszystkie nowe ale tez ori i z gwarancja ASO.Zalezy mi na jakosci i nie zamierzam na tym zarabiac,bo moze cos sie zresztuje,ale chce jezdzic i cieszyc sie Swoja Czwóreczka.
-
Kolizja-naprawa z OC sprawcy
no wlasnie tyle ze za auto na ktore mam fakture 26.300 oni wycenili na 21.800 bo amortyzacja bo przebieg i inne bzdety.
-
Kolizja-naprawa z OC sprawcy
Witam mialem kolizje nie z mojej winy w ktorym dobrze oberwala Moja Czwóreczka.Auto z racji ze nie z mojej winy oddalem na ogledziny do ASO.Gdzie pojechal rzeczoznawca z warty(Polisa sprawcy) i po ogledzinach orzekl całke.odszkodowanie jakie wyliczono na podstawie roznicy cen przed i po kolizji wyszlo 10.650 zl.Jednak ze wystrzelily poduchy kierowca,pasazer ASO nie jest w stanie zrobic to do kwoty jaka przedstawila WARTA gdyz same poduchy to cena ok.18tys zl.A co z reszta???Oberwal przod centralnie.Lampy,zderzak,maska,lewy błotnik,chlodnice i podłużnica lewa delikatnie oberwala.Co robic ???Bo ASO zaproponowalo mi naprawe za 8 tys czesci oryginalne(czesc nowych,czesc uzywek)całosci,prócz systemu AIR BAG.POMOCY!!!
-
Wymiana jaśków
Podobno.Jechalem sam,wiec chyba tylko moj.Ale na alle najczesciej kupie komplet wiec wymienie calosc.Moze zna ktos dobry dostep do czesci do naszych CZWÓRECZEK
-
Wymiana jaśków
Witam mialem mala przygode na drodze:kwasny:w wyniku czego wypalila mi poducha kierowcy i pasazera.Moze robil ktos cos takiego ,chodzi mi o wymiane razem z panelem(kokpit)wklad poduszki kierowcy,pasazera,plus pasy.Przyblizy mi ktos jak to wyglada(koszty)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i Pozdrawiam