Treść opublikowana przez jurekm43
-
napinacz rozrządu
witam panowie mam problem z napinaczem , że cieknie z niego olej . przeciek z tego co widać jest w miejscu, w którym czujnik elektryczny łączy się z napinaczem za pomocą dwóch śrub. czy to jest możliwe ?
-
radio chorus
I po przełożeniu panela radio się nie zakoduje
-
radio chorus
witam mam pytanie - padł mi wyświetlacz w radiu chorus, czy można wymienić sam panel z innego radia które jest nie rozkodowane?
-
Kostka iso
Muszę zamienić miejscami przewody W kostce iso od zasilania radia. Jak je wyciągnąć
-
pisk w kole
panowie pisk robi się coraz głośniejszy - i jak hamuje i jak ruszam raz piszczy raz nie. ostatnio zauważyłem że gdy podniosłem samochód na lewarku to koło które piszczy trochę ciężej się obraca.
-
Ręczny
Witam Mam pytanie - czy po wymianie tarcz i klocków na tyle trzeba regulować hamulec ręczny, żeby odbijal i klocki nie tarły o tarcze
-
stuki
Maglowica była robiona A stuki czuć pod nogami
-
stuki
wahacze są w porządku i zwrotnica też. a stuka jak stukało
-
pisk w kole
jeszcze jedno - dzisiaj jak jeżdziłem to zaczeło piszczeć ale gdy cofałem samochodem to przestało. potem znów zaczeło piszczeć przy jeżdzie do przodu. to wszystko się dzieje gdy koło jest już ciepłe, na zimnym nie
-
pisk w kole
a poza tym jakby śruba była za mocno dokręcona, to by koło się grzało a nic takiego nie ma miejsca. także o co chodzi.
-
pisk w kole
wszystko fajnie tylko tarcze, klocki i łożyska wymieniał mechanik u którego naprawiałem nie jeden samochód od 15-stu lat.
-
pisk w kole
panowie masakra znowu zaczęło piszczeć -już nie wiem o co chodzi- RATUJCIE
-
stuki
panowie coś mi stuka pod nogami, na dołkach przy małych prędkościach. byłem na szarpakach i nic, nawet sprawdzałem przeguby wew. i zew. i jest ok. nie wiem co to może być.
-
pisk w kole
No właśnie ale tloczki były czyszczone i przesmarowane. A koło obraca się bez żadnych oporów no i wszystko jasne - wymieniłem łożysko i jest ok . tamto poszło do reklamacji. trochę to dziwne bo łożysko było FAGA
-
podszybie
witam mam taki problem, gdy jadę około 100- 120km/h na podszybiu od strony kierowcy tak bliżej szyby, coś zaczyna jakby brzęczeć. jest to strasznie denerwujące.
-
pisk w kole
witam w tylnym prawym kole zaczeło mi coś piszczeć. pisk pojawia się gdy już trochę pojeżdzę i przy małej prędkości ( do 30km). obejrzałem wszystko i wychodzi na to że dzwięk wydobywa się jakby z łożyska. tylko że najlepszy numer jest taki, że 1,5 miesiąca temu wymieniałem tarcze ,klocki i łożysko. o co chodzi
-
przegub wewnętrzny
OK ale to w przypadku gdy pada przegub zewnetrzny- kiedyś tak mialem
-
przegub wewnętrzny
OK ale to w przypadku gdy pada przegub zewnetrzny- kiedyś tak mialem
-
przegub wewnętrzny
no dobra panowie, ale jak pada przegub wewnętrzny to w którą stronę powinien mieć luzy w poziomie czy pionowo
-
przegub wewnętrzny
No ale jakby koła były nie wyważone to by bily już przy 100 km
-
przegub wewnętrzny
Ale przy dużym obciążeniu samochodu nic takiego się nie dzieje, tylko przy Dużej prędkości
-
przegub wewnętrzny
witam mam taki problem - otóż półoś od strony kierowcy ma większe luzy (lewo-prawo) niż oś prawa, a na dodatek przy szybkości około 130km/h wibruje cała karoseria. zastanawiam się czy to pada przegub wewnętrzny czy może coś innego.
-
stuki
witam mam taki problem - gdy macham kierownicą w lewo i prawo ( na zgaszonym silniku ) są głośne stuki w okolicy magla, są mniejsze gdy zapalę silnik. najlepsze jest to że mechanik stwierdził że to magiel i zrobił regenerację a tu dalej to samo. O CO CHODZI BO ZAŁAMKA
-
Krzywa Kierownica
panowie - kierownica była zablokowana ( ma prosto ) jak robili geometrię dzisiaj byłem na poprawce i jeszcze raz ustawiali na końcówkach drążków i w zasadzie bez poprawy. w końcu przestawiliśmy kierę i jest dobrze nic z tego nie rozumiem, przecież kierę ustawia na drążkach
-
Krzywa Kierownica
tyle to ja wiem - ale powinni kierę ustawić- za co biorą kasę umówiłem się na jutro, mają jeszcze raz robić geometrię tylko ustawią względem innej osi - nie wiem o co chodzi