-
A4 B5 stukanie podczas jazdy (tył)
jest róznica w wysokosci na której jest to zabezpieczenie na tłoku amorka w poliftowej jest połowe długosci wyzej takie miałem (http://kayaba.istore.pl/pl/kyb-343271-amortyzator-audi-a4-a4-kombi-94-99-tyl-gaz-excel-g-szt-kayaba.html ) a takie zakupiłem (http://kayaba.istore.pl/pl/kyb-343302-amortyzator-tyl-lewy-lub-prawy-audi-a4-a4-kombi-99-01-gaz-szt-kayaba.html ) jade na szrot moze coś skompletuje jak nie to musze kupić nowe ;/
-
A4 B5 stukanie podczas jazdy (tył)
Hej a ja mam takie pytanie kupiłem amorki do mojego avanta(96) do tyłu i omyłkowo zamówiłem poliftowe(99-01) i zaczołem je zakładać to sie wtedy okazało czy jest mozliwosc załozenia gónych mocowań od poliftowej zeby nie zmarnować amorków ???
-
[ALL B5] Wymiana kostki stacyjki
a błędów nie wywala na desce ale dla pewności sprawdzę na Vagu bo jutro oliwę i tak zmieniam. P.S.miałem mały problem z szukaniem tej kostki bo te co oglądałem jedna miała inny otwór(Valeo) na ten "szpindel" ze stacyjki a druga miała taki jak trzeba tylko różniła się wysokością tam gdzie wchodzi do stacyjki pojeździłem po sklepach ale wszędzie mieli te same to wróciłem do pierwszego i kupiłem tą krótszą o 2 mm bodajże ale wszystko lata elegancko i zaczęła Tylna wycieraczka działaś taki bonus Pozdrawiam i dziękuję za opis demontażu naprawdę ułatwił prace rozkręciłem w 20 min
-
[ALL B5] Wymiana kostki stacyjki
A mam pytanie a jak kierownica była odłączona(te dwa kabelki) ?? bo moja była na pewno bo dawałem do obszywania to co wtedy?? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Wymiana linki w szyberdachu
WItam i ja bym prosił bo jak przesuwam imbusem mi cos strzela i przesuwa sie tylko jedna strona na bank Linka wielka prosba jakby ktos to juz robił był bym wdzieczny Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WItam i pozdrawiam wszystkich użytkowników ja Posiadam A4 Avant 1,9 TDI AFN 96' z dosc zacnym przebiegiem 290tys km ale z zapewnien znajomych to silniki niedozajeżdzenia i bardzo oszczedne ja dopiero zaczynam przygode z Tą marką i jestem zadowolony bo prowadzenie sie na drodze jest wiecej niz zadowolajace i jakos wykonania chodz ma 12 lat tez jest super ale kłopot z zawieszeniem jest ;/ i teraz moze pytanie jakby kto chcial odpowiedziec trwałosc zamienników zawieszenia z allegro czy warto wydac te 500pln na podróbki czy lepiej 1000 na febi lub delphi?? Pozdrawiam jestem z okolic Nakła /nad notecią
Vladoo1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta