Treść opublikowana przez markiz2
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Dziękuje bardzo koledze za wszystkie rady silniczek kupiłem na allegro zamontowałem i wszystko wróciło do normy wreszcie od strony kierowcy nie trzeba rękawiczek ubierać pozdrawiam
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Dziękuję bardzo za pomoc i jeszcze jedno ile dawałeś za używki
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
A ile to kosztuje taki nowy czy lepiej spróbować go przywrócić do życia ?
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Robiłem ustawienia podstawowe i nic nie dało co trzeba rozebrać aby się do niego dostać zaglądam pod kierownicę ale tam wszystko zabudowane i nic nie widać
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Proszę tylko żeby mi ktoś opisał gdzie jest ten silniczek z lewej strony bo dziś rano wsiadłem kolega miał upał a ja za kierownicą rękawiczki ubierałem ten silnik jest gdzieś pod kierownicą czy bliżej klimatronika muszę go zlokalizować dzięki
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Witam ma podobny problem grzeje prawa strona a lewa jest zimna cały czas i po podpięciu pod kompa wyszło że błąd 01809 silnik pozycjonujący dla zaworu klapowego temperatury lewy v 158 jak się do niego dostać w audi a4 2007 2.0 tdi i ile takie coś kosztuje proszę o pomoc z góry dzięki