Każdy pyta ale jak zwykle nikt nie napisze co było powodem trudności w odpowietrzeniu... Wymieniłem przewod przy kole bo.. strzelił ze starosci po 9 latach (jakas masakra to już nie te samochody) Ale do tematu, odpowietrzanie na wszystkie sposoby w tym VCDS nic nie daje , wszystkie kola zero powietrza , pedal wpada w podłogę i rośnie.po 2 naciśnięciach. Zamówiłem pompę bo moze uszkodzilo sie cos jak pedal poszedł do spodu?? zobaczymy... znalazlem procedure odpowietrzania do tego modelu A4 B9 2017r., wg niej odblokowuje układ [Przygotowanie] nastepnie odkreca sie odpowietrzniki przod i bez naciskania na pedal uruchamia pompe abs, pozniej to samo tył, może mam złą procedure ? Może ktoś napisać co było przyczyną?