Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak odpowietrzyć hamulce w Audi A4 B9?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy miał ktoś problem z odpowietrzeniem hamulcy?Przepompowalem z 10 litrów płynu przez układ a hamulec ciągle wpada w podłogę. Komputerowa procedura odpowietrzania też nie pomaga. Jak pompuje hamulcem to robi się twardy ale jak puszczę i doczekam chwilę robi się miękki i idzie w podłogę 

Opublikowano

napisz od początku co tam odyebałeś 

Opublikowano
  • Autor

Auto było po wypadku miało uszkodzony przewód hamulcowy i sterownik pompy  nie było wogole płynu w układzie.teraz wszystko poskladalem sterownik nowy zakodowany zalalem płynem. Na samym początku prubowalem odpowietrzyc klasyczna metoda pompowac hamulcem ale wogole nie chciało zrobić ciśnienia na tylną oś. drugim podejściem była maszyna która wtlacza płyn przez Zbiorniczek ciśnienie ustawione na 1.5 bara dalej nic. 3 podejście komputer tu coś pomogło ale dalej brak hamulca pierwsze wciśnięcie pedału idzie w podłogę po kilkukrotnym wciśnięciu robi się twardy ale jak puszczę i poczekam chwilę wciskam ponownie i idzie w podłogę. Teraz nie wiem czy jest jakaś specjalna procedura żeby to odpowietrzyc. Albo może ja coś źle robię 

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam,

Podepnę się pod temat. Czy w przypadku sprawnego auta i wymiany płynu jest jakaś specjalna procedura odpowietrzania przez interfejs czy też klasyczne pompowanie?

Pozdrawiam

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 31.08.2019 o 14:34, Ligas1493 napisał(a):

Witam czy miał ktoś problem z odpowietrzeniem hamulcy?Przepompowalem z 10 litrów płynu przez układ a hamulec ciągle wpada w podłogę. Komputerowa procedura odpowietrzania też nie pomaga. Jak pompuje hamulcem to robi się twardy ale jak puszczę i doczekam chwilę robi się miękki i idzie w podłogę 

Jakie było rozwiązanie problemu ? Może ktoś miał podobny przypadek. Nie mogę odpowietrzyć po wymianie przewodu jednego z przodu, próbowałem klasycznie zaczynając od przodu, próbowałem autelem i nic dalej wpada

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 8.03.2025 o 06:48, kerach17 napisał(a):

Jakie było rozwiązanie problemu ? Może ktoś miał podobny przypadek. Nie mogę odpowietrzyć po wymianie przewodu jednego z przodu, próbowałem klasycznie zaczynając od przodu, próbowałem autelem i nic dalej wpada

W dniu 8.03.2025 o 06:48, kerach17 napisał(a):

Jakie było rozwiązanie problemu ? Może ktoś miał podobny przypadek. Nie mogę odpowietrzyć po wymianie przewodu jednego z przodu, próbowałem klasycznie zaczynając od przodu, próbowałem autelem i nic dalej wpada

Każdy pyta ale jak zwykle nikt nie napisze co było powodem trudności w odpowietrzeniu...

Wymieniłem przewod przy kole bo.. strzelił ze starosci po 9 latach (jakas masakra to już nie te samochody)

Ale do tematu, odpowietrzanie na wszystkie sposoby w tym VCDS nic nie daje , wszystkie kola zero powietrza , pedal wpada w podłogę i rośnie.po 2 naciśnięciach. Zamówiłem pompę bo moze uszkodzilo sie cos jak pedal poszedł do spodu?? zobaczymy...

znalazlem procedure odpowietrzania do tego modelu A4 B9 2017r., wg niej odblokowuje układ [Przygotowanie] nastepnie odkreca sie odpowietrzniki przod i bez naciskania na pedal uruchamia pompe abs, pozniej to samo tył, może mam złą procedure ?

Może ktoś napisać co było przyczyną?

Opublikowano
Teraz, lukago napisał(a):

Każdy pyta ale jak zwykle nikt nie napisze co było powodem trudności w odpowietrzeniu...

Wymieniłem przewod przy kole bo.. strzelił ze starosci po 9 latach (jakas masakra to już nie te samochody)

Ale do tematu, odpowietrzanie na wszystkie sposoby w tym VCDS nic nie daje , wszystkie kola zero powietrza , pedal wpada w podłogę i rośnie.po 2 naciśnięciach. Zamówiłem pompę bo moze uszkodzilo sie cos jak pedal poszedł do spodu?? zobaczymy...

znalazlem procedure odpowietrzania do tego modelu A4 B9 2017r., wg niej odblokowuje układ [Przygotowanie] nastepnie odkreca sie odpowietrzniki przod i bez naciskania na pedal uruchamia pompe abs, pozniej to samo tył, może mam złą procedure ?

Może ktoś napisać co było przyczyną?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ogarnąłeś temat?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.