Treść opublikowana przez PrzemekA
-
skrzynia manualna
Jakby kogoś interesowało to ciężko wg jakiegokolwiek katalogu coś dobrać (firm olejowych). Zakupiłem olej w aso. Przyjemność zacna 1l ok. 190 zł. Oleju wchodzi 1,8 litra. G 052 549 A2.
-
Jak odpowietrzyć hamulce w Audi A4 B9?
Witam, Podepnę się pod temat. Czy w przypadku sprawnego auta i wymiany płynu jest jakaś specjalna procedura odpowietrzania przez interfejs czy też klasyczne pompowanie? Pozdrawiam
-
Wymiana oleju w silniku A4 B9 2.0 TFSI
Witam, Nie chcąc zakładać kolejnego wątku chciałbym tylko dopytać czy interwały olejowe w B9 można dowolnie ustawić poprzez urządzenie diagnostyczne tj. np 10kkm i 365 dni? W maździe robiłem to z poziomu menu w aucie tutaj widzę wszystko z testerem... Pozdrawiam
-
skrzynia manualna
Witam, Przeglądałem forum i nie znalazłem podobnego wątku. Jeśli jednak coś pominąłem najmocniej przepraszam. Jak w opisie posiadam A4 z manualną skrzynią biegów. W katalogach doboru firm olejowych niestety nie mogę takiej wersji znaleźć. Moje pytanie do użytkowników w jakiej specyfikacji dobrać olej do skrzyni manualnej (75W-90 /140 czy jakiś specyfik typu ATF) kwestię sympatii do producentów pomińmy, chociaż na czym z ciekawości jeździcie z chęcią wysłucham (Audi chyba zaleca Castrola). Aha i tak trochę z innej beczki z racji tego, że wersja jaką posiadam jest z quatrro i przeczytaniu kilku instrukcji nt. A4 B9 mam nietypowe pytanie w skrzyni znajduje się mechanizm różnicowy? Nie ma tu żadnej skrzynki rozdzielczej, dyfra, itp? Oczywiście z tyłu jest, ale przy samej skrzyni wszystko w skrzyni biegów? Czy w tych mechanizmach też są korki z tworzywa - tak jak w misce olejowej (wyczytałem w innym wątku). Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie, Chciałbym się przywitać jako świeży posiadacz A4 B9 Avant. Mam nadzieję, że pomożecie w kilku dla mnie wątpliwych kwestiach nt. A4 Pozdrawiam