Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miklosz

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miklosz

  1. Czyli to to jest powodem? jaka jest róznica między W a V?
  2. No kupiłem od znajomego,który handuje oponkami,więc na pewno nie chciał wcisnąć mi badziewia.Jeśli okażą się złe to na pewno mi wymieni albo odda kase,to jest teraz nie istotne.Chcę tylko mieć pewność,że taki zachowanie się samochodu może być winą złych opon...[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 15:32 _________________________________________________Chyba już wiem co może być powodem.Byłem teraz zobaczyć na oznaczenia opon. Z tych 4 sztuk wybrałem sobie 2 i pewnie nie zwróciłem uwagi na oznaczenia. Jedna ma wspólczynnik prędkości W a druga V... Czy to może być powodem drgań,nawet podczas hamowania z wyższych prędkości...?
  3. Witam, Ostatnio wymieniałem u siebie 2 oponki z przodu.Opony kupiłem jako uzywki od znajomego w dobrym stanie Breidgestone bieżnik 6mm. Problem polega na tym,że ostatnio wskoczyłem na autostradę i przy prędkości 160-170 nagle kierownica zaczęła drżeć.Przy hamowaniu z tej samej prędkości również przenoszone są niewielkie drgania.Tarcze i klocki sprawdzone,wymieniałem na ATE z 1,5-ca temu,są proste.Felga na wyważarce jest idealna,opona nie ma też bicia. Drgania podczas jazdy występują przy prędkości ok 160,natomiast podczas hamowania przy ok 130-140.Poniżej jest wszystko idealnie,nie ściąga,nic nie drży...I teraz moje pytanie.Czy to może być spowodowane winą tych opon? Dodam jeszcze,że nie wiem,czy na poprzednich oponach to występowało,bo nie jeździłem autem dużo,ale z tego co kojarzę to raczej nie.Tylko teraz,czy zła opona może mieć aż tak duży wpływ na drgania,zwłaszcza podczas hamowania??
  4. Witam serdecznie posiadaczy A4-ek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.