Treść opublikowana przez pablogol
-
Po czyszczeniu przepustnicy i zaworu EGR auto nie pali
Po czyszczeniu EGR i Przepustnicy auto nie adpala - ja również miałem z tym dziś problem miałem każdy przypadek jest inny ale opisze swój. Po czyszczeniu wszystko założyłem na swoje miejsce... no i odpalam po 15stu razach dałem se spokój aby rozrusznika nie trafił szlak. Odkręciłem dolot powietrza do EGRa (tą rurę z boku co lecą nią spaliny) i auto odpaliło, chodziło jak ciągnik ale odpaliło, pochodziło 20 s i zgasiłem. Następnie dokręciłem tą rurę na dwie śruby, z przepustnicy wyciągnołem wtyczkę i wsadziłem jeszcze raz, założyłem osłone silnika, klapa w dół i auto już odpalało normalnie, przejechałem się nim dziś jeszcze ok 1km stromo było - 3.000 obrotów i jest git. Może przepustnica zaprogramowała się wtedy gdy odpaliłem auto na odkręconym dolocie do egra tych spalin - tego nie wiem, wiem że pomogło. SPRÓBUJCIE może wam też pomoże. Jak będzie się coś działo to dam znać Pozdr
-
Kasowanie inspekcji olejowej oraz serwisowej w Audi A4 B8
Najlepiej podjechać do dobrego warsztatu poprosić o skasowanie dożywotnie inspekcji servisowej a zostawić tylko wymianę oleju która sami kasujemy w mmi zapłacić 50 zł i mieć rozwiązany problem raz na zawsze ja tak zrobiłem po zdrawiam.
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Dzięki za odp
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Hej Pytanie do osób które demontowały tylną tapicerkę z drzwi: czy w tylnych drzwiach podczas demontażu muszę również ściągnąć plastiki spod podłokietnika, tak jak jest to robione w przypadku przednich drzwi - czy demontuje również element jak na zdjęciu ?
-
Trzecie światło STOP
Witam Potwierdzam światło od stopu demontuje się tak samo jak w b7. Ja miałem problem bo co chwile wyskakiwal błąd przepalonej żarówki okazało się ze miałem jak wyżej zimny lut, dziś mi go znajomi poprawił i wszystko działą - błąd już nie wyskakuje .. lut był popękany na samym początku gdzie wpina się kostkę
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
Witam Ja swoim A4 B8 143 KM leciałem 213 km/h - chciałem dogonić chyba A8 ale nic z tego, na filmiku poszła jak strzałą, zdjęcie w profilu mam z 212 (jest to wyciecie z filmiku zależało mi na pokazaniu obrotów auta) Poleciałbym szybciej z 230 ale auta wjeżdżały na lewy pas i trzeba było zwolnić. A co ciekawe w katalogu swojego auta mam prędkość fabryczną max 205 km/h filmik kiedyś wstawie jak się naucze zdjęcia wklejać na tej stronie....
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Cześć wszystkim Ja miałem podobnie jak GROM w audi byłą już kostka 8pinowa z trzema kabelkami (czerwono-czarny, fioletowo-żółty i brązowy) podpiołem pod tą kostkę lusterko które kupiłem w necie z 7 kabelkami i wszystko świetnie działa lampka się pali i jest git Poniżej zdjęcie kostki z mego auta http://postimg.org/image/dqmt0m7jd/
-
Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
OK dzięki za info w razie dalszych problemów zgłoszę się ale jak na razie po wymianie czujnika problem znikł i już po prawie roku czasu od tamtej naprawy nic mi się nie zapaliło Pozdrox
-
Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
Ja za nowy czujnik z wymianą i ustawianiem kompa w aucie dałem w sumie 350 zł było to rok temu... czujnik najprawdopodobniej zalał się wodą i raz działał a raz nie...