Witam, szukam auta bex z oryg s-line. Wpadla 1 a4 , lecz nie jestem pewny do konca czy to bex z prawdziwego zdazenia czy skladak.
Pomoze ktos zdekodowac nalepke.Czy to max pakiet itp?
Na chwilę obecna moim autem jest Vectra B 1.8 16v z 98r przerobiona na polifta w wersji Sport,podkręcona do około 140km.Na poprzednim forum VKP jestem Klubowiczem mam nadzieje,ze na tym tez tak będzie. Jestem poszukującym Audi A4 B6 S-line z końca 2004r 1.8t 190km 4x4 w kolorze Czarnym,Srebrny,Niebieski.Szukam tej jedynej....