Treść opublikowana przez Matii705
-
Montaż radia CHORUS na Pionier
Wielkie Dzięki za pomoc.W najbliższym czasie postaram się zakupić adapter i go podłączyć. Ponadto chciałbym jeszcze zapytać czy po jego zakupie wszystko będzie grało bo gdy próbowałem załączyć radio na 2 kostkach ISO i tej kostce Mini ISo to radio nawet się nie włączało.Moje pytanie brzmi czy wtedy mogło nie być zasilania a gdy zakupie adapter to ono już będzie? Dzieki za odp
-
Montaż radia CHORUS na Pionier
Witam próbuje podłączyć nieorginalne radio a dokładniej to http://www.ceneo.pl/14953633i mam z nim kłopot ponieważ nie bardzo wiem jak je podłączyć.Wcześniej miałem orginalne radio Chorusa.Z samochodu wychodzą 3 kostki moje pytanie brzmi czy potrzebna jest jakaś przejściówka by wszystko grało? PZDR
-
Montaż radia?
Nic kompletnie zapłon jest włączony a radio nawet się nie podświetla. Wogóle jakby prądu nie było.Macie jakąś radę?
-
Montaż radia?
Witam! Dziś podjąłem się próby zmiany orginalnego radia Chorusa na niefabrycznego Pioneera. Mój problem niestety polega na tym że po podłączeniu kostki (zasilajacej razem z głośnikową) radio nie gra.Wogóle się nie załacza tak jak by nie dochodził prąd a orginalne radio działało ponadto sprawdzałem też radio w innym aucie i tam po wpięciu kostek wszystko śmiga.Jak myślicie co może być przyczyną takiego stanu i czy jest sposób na podłączenie tego?? P.S: Mam też 3 kostkę jest ona podobno od subwoofera słyszałem coś o kupnie adaptera czy to rozwiąże problem z subwooferem.Czy istnieje jakiś inny sposób? Z góry dzięki za pomoc PZDR
-
Jakie radio?????
Witam!! Przymierzam się do zakupienia nowego radyjka do mojego Audi.Wybór padł na Pionnera MUV-150.Niestety nie mam pewności czy w tym radiu jest wyjście na panel wyświetlacza,który jest na liczniku.Jeśli nie ma to czy wogóle są jakieś radia prócz orginalnych z tym wyjściem??Proszę o odpowiedź w miarę możliwośći
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam was wszystkich!!!!!!!