Treść opublikowana przez BrzozkA4
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wybacz, musiałem przeoczyć. Wczesniej ktoś pisał że tylko przez neta da rade, więc to mnie zmyliło
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kupiłeś przez neta ? Czy udało sie w Lublinie znalezc ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jeszcze Marcin nie działałem.. Pewnie dopiero w weekend znajde więcej czasu.. Na filmie widać że "kolega z Łodzi" dobrze się bawił
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kurde, przepłaciłem za BSD. W tesco dałem 30 zl Nastepny spot 05.07 tak ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tak własnie zrobiłem. ale nie widze działu "testy"
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki Panowie za spota.. Bardzo miło się gawędziło A BSD już zakupiony, więc jutro działam Ps. Dzięki Marcin za wstawienie tego wszystkiego.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja w niedziele mogę wpaść
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A jednak przyjechałeś.. na priv podsyłam Ci ten temat o którym mówiłem. Dzięki za spota Panowie i Panie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja mimo pogody podjade.. pzdr
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na 21 na parking mcdonalda na puławskiej. Widzę się tam dzisiaj z chłopakami z leonclub.pl. Pzdr
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
A ponoć czerwony nie pasuje do kombiaków.. Dla mnie ta czerwień w avancie robi ogromne wrażenie :kox:a jeszcze te mody to już wogóle pzdr zajrzyj na prv jak możesz..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Jestem już jakiś czas na forum i czas się przywitać.. Mam na imię Paweł ,pracuje i mieszkam w Lublinie. d*pę wożę aktualnie A4 B6 1.9 TDI S-line (swojego czasu założę odpowiedni wątek ) Moje wcześniejsze auto to seat leon i swojego czasu często udzielałem się na forum. W raz z kumplem, w miare naszych możliwości, organizowaliśmy spoty w Lublinie ale jak każdy wie ludzie są tylko wtedy aktywni jak potrzebują porad dotyczących swoich samochodów.. tak jak widzę na a4-klub też raczej nie są organizowane spoty no chyba że słabo widzę. Dzięki za uwagę. Pozdrawiam.