Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Slov

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie jeśli chodzi o mój problem. To chyba sam się rozwiązał. Już przestało mi tak drgać, czasami tylko ale o wiele mniej. Jedyne co się zmieniło od ostatniego czasu to to, że przestałem nim jeździć do pracy (2km w jedną stronę). Jeżdżę tylko i wyłącznie dłuższe trasy 20 km +, także silnik nagrzewa się na 100 %. Dodatkowo zatankowalem 40 l zwykłego paliwa, zawsze jeździłem na verwie. Zrobiłem tak ponieważ, usłyszałem że to lepsze paliwo ponoć jest bardziej suche i gorzej smaruje wtryski. Czy to wszystko miało jakiś wpływ na poprawe, to nie wiem ale nic innego nie robiłem a problem prawie zniknął
  2. Tak wiem. Ale chwilowo nie mam czasu
  3. @M4rcinSZ i masz identyczne objawy jak ja, że tylko na ciepłym silniku tak trzęsie?
  4. Na też mam nadzieję, że to nie będzie wałek
  5. @kubabkb nie wtedy kiedy występują drgania. Wszystkie logi robiłem na 3 biegu. Jeszcze może zrobię na autostradzie logi na 4 biegu, ciekawe czy będzie coś inaczej
  6. Aha... ?‍♂️ Dzięki piękne. Porobie to wszystko i dam znać
  7. Dynamiczne
  8. @kubabkb grupa 013 i 023 jest dodana @kamil-vag myślę że to nie przez geometrie, bo turbo było czyszczone 8 miesięcy temu. Sprawdzę jeszcze pompę vagiem. No i jeszcze wyciągnę pompki i obczaje uszczelnienie. Jak myślisz to przeładowanie, może być spowodowane nie sprawna w 100% gruszka turba?
  9. http://vaglogi.pl/log-003_008_011_j7nY4B.html http://vaglogi.pl/log-013_023_DKb1GVD.html http://vaglogi.pl/log-001_004_l5qru5.html Wklejam logi. Jedyne co zrobilem to wymienilem zawór n75. "Odslepilem" i wyczyscilem zawor EGR i wsadzilem waz od domy do butelki. Drgania nie ustaly. Posze o ocenienie logów, wg. mnie chyba nic sie nie zmienilo ;/
  10. Ale Ty też miałeś, że tylko na gorącym silniku tak się działo?
  11. Ustawiłem synchro na 0. Sprawdziłem n 75, chyba jest dobry. Wężykiem który idzie na gruszka zasysa powietrze na biegu jalowym, a po dodaniu gazu, lekko dmucha. Po założeniu na gruszka, rusza sztanga. Tylko nie wiem czy właśnie nie ma problemu z ta gruszka, ponieważ dopiero na 3.5k obrotów wypycha sztange jakieś 15 mm. Ktoś ma jakiś pomysł, jak zlikwidować przeładowanie. Nie chce niepotrzebnie, wymieniać zaworu czy gruszki Edit: Dziś wyciagnaolem zawor n75. Zauważyłem, że wyjście na filtr powietrza jest zaslepione. Filtr połączony jest tylko z n18. Jeszcze muszę dodać, że zawor Egr był w oleju mimo że był zaslepioony. Turbo od strony dolotu też jest w oleju
  12. Slov odpowiedział(a) na Tkt300 temat w Audi A4 B6
    Kolego, pomyliłeś wątki
  13. Wtedy nie. Było sprawdzane turbo ponieważ przy 3k obrotów dostawał lekkiego, chwilowego przydlawienia ale okazało się, że przyczyną było zagiecie przewodu smarujacego turbine
  14. 8 miesięcy temu miałem sprawdzane turbo i wszystko jest ok.
  15. Zajmę się tym wszystkim. I będę dawał znać, dzięki wielkie za podpowiedź

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.