Treść opublikowana przez Slov
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Panowie jeśli chodzi o mój problem. To chyba sam się rozwiązał. Już przestało mi tak drgać, czasami tylko ale o wiele mniej. Jedyne co się zmieniło od ostatniego czasu to to, że przestałem nim jeździć do pracy (2km w jedną stronę). Jeżdżę tylko i wyłącznie dłuższe trasy 20 km +, także silnik nagrzewa się na 100 %. Dodatkowo zatankowalem 40 l zwykłego paliwa, zawsze jeździłem na verwie. Zrobiłem tak ponieważ, usłyszałem że to lepsze paliwo ponoć jest bardziej suche i gorzej smaruje wtryski. Czy to wszystko miało jakiś wpływ na poprawe, to nie wiem ale nic innego nie robiłem a problem prawie zniknął
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Tak wiem. Ale chwilowo nie mam czasu
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
@M4rcinSZ i masz identyczne objawy jak ja, że tylko na ciepłym silniku tak trzęsie?
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Na też mam nadzieję, że to nie będzie wałek
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
@kubabkb nie wtedy kiedy występują drgania. Wszystkie logi robiłem na 3 biegu. Jeszcze może zrobię na autostradzie logi na 4 biegu, ciekawe czy będzie coś inaczej
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Aha... ?♂️ Dzięki piękne. Porobie to wszystko i dam znać
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Dynamiczne
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
@kubabkb grupa 013 i 023 jest dodana @kamil-vag myślę że to nie przez geometrie, bo turbo było czyszczone 8 miesięcy temu. Sprawdzę jeszcze pompę vagiem. No i jeszcze wyciągnę pompki i obczaje uszczelnienie. Jak myślisz to przeładowanie, może być spowodowane nie sprawna w 100% gruszka turba?
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
http://vaglogi.pl/log-003_008_011_j7nY4B.html http://vaglogi.pl/log-013_023_DKb1GVD.html http://vaglogi.pl/log-001_004_l5qru5.html Wklejam logi. Jedyne co zrobilem to wymienilem zawór n75. "Odslepilem" i wyczyscilem zawor EGR i wsadzilem waz od domy do butelki. Drgania nie ustaly. Posze o ocenienie logów, wg. mnie chyba nic sie nie zmienilo ;/
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Ale Ty też miałeś, że tylko na gorącym silniku tak się działo?
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Ustawiłem synchro na 0. Sprawdziłem n 75, chyba jest dobry. Wężykiem który idzie na gruszka zasysa powietrze na biegu jalowym, a po dodaniu gazu, lekko dmucha. Po założeniu na gruszka, rusza sztanga. Tylko nie wiem czy właśnie nie ma problemu z ta gruszka, ponieważ dopiero na 3.5k obrotów wypycha sztange jakieś 15 mm. Ktoś ma jakiś pomysł, jak zlikwidować przeładowanie. Nie chce niepotrzebnie, wymieniać zaworu czy gruszki Edit: Dziś wyciagnaolem zawor n75. Zauważyłem, że wyjście na filtr powietrza jest zaslepione. Filtr połączony jest tylko z n18. Jeszcze muszę dodać, że zawor Egr był w oleju mimo że był zaslepioony. Turbo od strony dolotu też jest w oleju
-
A4 b6 problem ze światłami
Kolego, pomyliłeś wątki
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Wtedy nie. Było sprawdzane turbo ponieważ przy 3k obrotów dostawał lekkiego, chwilowego przydlawienia ale okazało się, że przyczyną było zagiecie przewodu smarujacego turbine
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
8 miesięcy temu miałem sprawdzane turbo i wszystko jest ok.
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Zajmę się tym wszystkim. I będę dawał znać, dzięki wielkie za podpowiedź
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Nie mam objawów padnietego dwumasu, może jedynie to że gdy gasze silnik to czasami zatelepie buda. Ale czy to może być dwumas skoro dzieje się to tylko na rozgrzanym silniku?
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
http://vaglogi.pl/log-013_970PM.html http://vaglogi.pl/log-018_h5i9z6.html http://vaglogi.pl/log-023_yu6rXF.html
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Chwile to trwalo ale sa http://vaglogi.pl/log-001_004_X7SojH.html http://vaglogi.pl/log-003_n2ejYD.html http://vaglogi.pl/log-008_ffNmoh.html http://vaglogi.pl/log-011_023_rNqb2.html http://vaglogi.pl/log-011_pYuN6.html Bardzo bym prosił o sprawdzenie
-
Kontakty gdzie kto pracuje ! Podkarpacie
Monter instalacji hydraulicznych (hydraulik ?) Wszystkie instalacje wewnętrzne wod. kan. C.O., kotłownię, solary. Ogólnie wszystko związane z woda ? Jeśli ktoś buduje dom, lub chce zrobić kotłownię, walić śmiało
-
Soczewki Mini H1 bixenon.
Już zrozumiałem ? Czyli wychodzi na to, że tak jak napisałeś, ta modyfikacja wpływa głównie na światła drogowe, nie znacznie na światła mijania
-
Soczewki Mini H1 bixenon.
No ale jeśli świecą światła drogowe to nie oslepia innych kierowców?
-
Soczewki Mini H1 bixenon.
Panowie i jaka jest różnica między h7 a mini h1 biksenon, nie bardzo rozumiem. Mocniejszy strumień światła, coś w stylu zwykłego xenona?
-
Lampy przednie A4 B6 - zamienniki
Ja miałem jedną lampę z depo, przez ok. 1 rok. Po tym czasie nie mogłem się na nią patrzeć, wyglądała jak by w środku lampy wiecznie była mgła. Nie pomagały polerki. Wydaje mi się, że lepiej kupić używane oryginały, jest tego masę na allegro
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Ok. Dzięki Panowie za info, zrobię logi, będzie cos więcej wiadomo
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
I wymieniles wszystkie, czy tylko ten jeden?