Treść opublikowana przez amrys
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
bajer akustyczny http://moto.onet.pl/1585563,1,silnik-v10-dla-kazdego,artykul.html?node=23
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://moto.onet.pl/122595,4872572,1,zdjecie.html#id4872572
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moze i ja na 3 kwadranse wpadnę....
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://wielkanocnie.pl/k,YW1yeXN8Mw==
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
:BZYKU!!!????
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sloneczko i 21 stopni!!! kto sie dzis wybiera?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
czyżby zapowiadał się słoneczny spot!!!????
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
perwersja...... a kto bedzie ( oczywiscie nie do lodów)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
:good: :banan3: :pali:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wszystkim i dla wszystkich....... http://74.53.40.115/intro.php?user=1062890
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
16 to juz ludzka godzina!!!!! ja za...........
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moze i ja sie w koncu pojawię na spocie!!!jesli znowu coś sie nie wys...a!!! a moz by tak troszke wcześniej się spotkać????
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja ruszam jutro sprawdze moje autko na dluzszym odcinku 1600 km w jedna strone :> :> i mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie!!!! miłych wakacji dla wszystkich
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
I ja staran dołoze, abym szanowne grono spotkac mógł!!!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
czaki! zamawiaj ramki bo nie zalapiemy sie na 2 ture!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
napisałem na prv by mnie przepisac do tarnowskiej paczki!!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
OCZYWISCIE DO WSPOLNEJ PACZKI BYM CHCIAŁ!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja fcem ramki do tablic i czekam na 2 edycje :>
-
[ALL B6] MP3 do Chorus-2
kabelek dostałem w zestawie!!!! i z moim chorusem zagrał od kopa :gwizdanie: podpinałem sam!!! a jestem laikiem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
serce mnie zabolało bo winien sie poczułem tej sytuacji jam wszak był solo w ową sobote!! aczkolwiek nie czuje sie frajerem, fisch-maca wtrąbiłem, zeźlony wielce nie byłem!!! a jesli czs pozwoli oczywiście w sobotę pojawie sie nie z przymusu lecz dla przyjemności!! pozdrawiam wszystkich!!!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
byłem: opla, forda, fita i inne zobaczyłem tylko nie audi zjadlem "dietetyczna" MC kanapke i smutny jestem, bo nie wiem co z przyszłą sobotą
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no i nie wiem czy jechac czy nie??? ostatnim razem bylo nas 6 pogoda tez kiepska była. ale pojechałem i to był mój "pierwszy raz" a dzis nie wiem czy jechac czy nie.[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 15:33 _________________________________________________po pierwszym razie mam ochote na drugi :>
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale ktos.... bedzie????
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pogoda nie -teges ale chyba ktos bedzie
-
[B6 AWX] Zmieniarka CD
jesli link sie komus przyda to super :th: jestem elektrykiem laikiem a podpiecie zajeło mi 30 minut. w zestawie były łapki do wyciagania radia!! najlepiej zadzwonic do sprzedawcy celem ustalenia modelu radia!!! i odpowiednich kabelków, które sa w zestawie!