Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Zmieniarka CD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,mam pytanie czy któraś z tych zmieniarek Blaupunkta podejdzie do radi chorus II,szukałem w starszych postach ale zmieniarki podawane przez was juz na allegro nie widnieją,w poscie o radiach napisane jest ,że podejdą zmieniarki Blaupunkta-mam rozumieć ,że wszystkie??dzieki za info .

http://www.allegro.pl/item370861051_zmieniarka_plyt_blaupunkt_jak_nowka_cdc_a08_.html

http://www.allegro.pl/item366208222_zmieniarka_blaupunkt_kabel_w_komplecie_sprawna_.html

jezeli macie inne propozycje to proszę o ich zamieszczenie :notworthy:

Opublikowano

a ja za 340 pln kupiłem to http://emide.pl/xcl/ działa idealnie z chorusem-2 montarz banalny i wyswietla na Fis

Opublikowano

amrys ale co wyswietla na FISie..? Track 87 Track 34..?

Opublikowano

wyświetla nr cd i numer "traka" przynajmniej tyle ale " swiat nie znosi pustki" , a na spocie słyszałem ze ori zmieniarki nie czytaja mp3? , a toto jest malutkie i zgrabniutkie karta 2gb 20 pln kolo twierdzi,ze przy wiekszym zamówieniu - 20pln. pozdrowienia

Opublikowano

wyświetla nr cd i numer "traka" przynajmniej tyle ale " swiat nie znosi pustki" , a na spocie słyszałem ze ori zmieniarki nie czytaja mp3? , a toto jest malutkie i zgrabniutkie karta 2gb 20 pln kolo twierdzi,ze przy wiekszym zamówieniu - 20pln. pozdrowienia

Tak ale mp3 to nie to samo co CD :naughty:

Opublikowano

masz racje! mp3 jest kompresja stratną! ale moje słoniowe ucho nie łapie straty! a wrodzone lenistwo (w 2gb wlezie :gwizdanie: utworów) no i te gabaryty.... wszystko ma swoich zwolenników. prosze nie odczytaj tego jako krytyka ori zmieniarek :th:

Opublikowano

wyświetla nr cd i numer "traka" przynajmniej tyle ale " swiat nie znosi pustki" , a na spocie słyszałem ze ori zmieniarki nie czytaja mp3? , a toto jest malutkie i zgrabniutkie karta 2gb 20 pln kolo twierdzi,ze przy wiekszym zamówieniu - 20pln. pozdrowienia

Mi sie podoba, dzieki za link i cene tego towaru. :th: :th:

Opublikowano

Nagrywasz mp3 w jakosci 320 zripowane jakims dobrym programem i nie slyszysz roznicy.. A na 4gb pendrivie czy SD troszke tego upchasz.. :)

(troszke odchodzimy od tematu, moze jakis mod by podkleil te posty do tematu o zmieniarce MP3) :)

Opublikowano

jesli link sie komus przyda to super :th: jestem elektrykiem laikiem a podpiecie zajeło mi 30 minut. w zestawie były łapki do wyciagania radia!! najlepiej zadzwonic do sprzedawcy celem ustalenia modelu radia!!! i odpowiednich kabelków, które sa w zestawie!

Opublikowano
  • Autor

dzieki za infa ale doszedłem do wniosku ,ze bede i tak wkładał audio takze wobec tego kupie od razu radio zamiast tracic kase na półśrodki...sorry

a jakie radio byscie zaproponowali do 700zl ,i co jeszce musiałbym dokupić(aby radio dobrze smigało,jakieś przejściówki ?)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.