-
Wypadanie zapłonu
witam. nie zakładając nowego tematu podepnę się tu... Vag pokazał mi dwa poniższe błędy co mam w takim wypadku panowie zrobić? P0300 Wykryte przypadkowe/wielokrotne wypadanie zapłonów w cylindrach P0304 Cylinder 4: rozpoznano brak spalania (wypadanie zapłonów). Górna wartość skrajna przekroczona. Niezrozumiały sygnał.
-
proszę o analize
Dzięki kolego :-Dco w takim wypadku mam zrobic? Dodam ze stalo sie tak jak przycisnelem go do 220 km
-
proszę o analize
witam wszystkich... mam prośbę po zapaleniu się takiej kontrolki w kształcie silnika (check) bodaj i podpięciu pod vaga pojawiły mi się dwa błędy P0300 i P0304 i chciałbym się dowiedzieć co to za błędy. z góry dzięki
-
Zaślepić wkładkę kluczyka przed wyłamaniem.
witam ja właśnie miałem włamanie i pytanko czy podejdzie wkładka z zamkiem od anglika?
-
Skradzione
witam. z niedzieli na poniedziałek w okolicach Malborka była próba kradzieży mojej Audi ale na szczęście się nie udało, oczywiście nie obyło się bez uszkodzeń. Złodzieje nie śpią więc uważajcie!!!
-
zamek wkładka
Witam.ponieważ z niedzieli na poniedziałek miałem włamanie do audi (na szczęście złodzieja się nie udało ukraść) auta to musze usunac usterki czyli uszkodzony zamek. Czy musze kupowac org czy może być uzywka?i koniecznie od modelu b6? Czy klamkę całą trzeba wymienić? Jakie jest ryzyko otworzenia drzwi bez elementu w który wkładamy kluczyk?
-
Pytanie do znawców tematu - wiertarka
www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/wyrzynarki-pilarki-pily-szablaste-nozyce/wyrzynarki/wyrzynarka-ic710js-dexter,p139373,l174.html lub www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/wyrzynarki-pilarki-pily-szablaste-nozyce/wyrzynarki/wyrzynarka-58g071-graphite,p163772,l174.html kolega ma na sprzedaż takie wyrzynarki polecacie jakąś czy raczej żadna się nie nadaje?
-
Piłka nożna
żeby był inny przeciwnik to napewno byśmy nie prowadzili po pierwszej połowie... aż żal oglądać było tą męczarnie ale cóż jaka liga taka reprezentacja
-
Piłka nożna
pierwszy i ostatni mecz jaki wygralismy... hehe
-
Pytanie do znawców tematu - wiertarka
a polecasz jakis konkretny model?
-
Pytanie do znawców tematu - wiertarka
parksaid nie zbyt znana mi firma i jakoś przekonania nie mam do takich firm.a jak to wygląda cenowo jeżeli chodzi o taki sprzęt? a może coś z firmy dexter lub graphit?
-
Pytanie do znawców tematu - wiertarka
myślałem o boschu zielonym i raczej padnie na niego wybór
-
co to za element?
też tak mi się wydaje bo cena jest duża a za sam czwórnik płaciłem 40 pln. gruszkę(kierownica powietrza) też już wymieniłem ale dalej pojawiaja sie szarpnięcia podczas przyspieszania i muli. jutro się zabiorę za przegląd węży i tych plastików chociaż wydają się ok tylko ciekawe jak w środku czy są drożne. aso mnie zrazilo tym jak nie wykryli uszkodzonej gruszki i czwornika a skasowali mnie 350 pln za wizytę i niby podpięcie pod komputer. więc staram się ich uikac.
-
Pytanie do znawców tematu - wiertarka
nie chcę zakładać nowego tematu więc za pytam tu odnośnie wyrzynarki jaką polecacie do 150-200 zł do prac domowych?
-
co to za element?
przyglądałem się tej odmie i faktycznie najlepiej będzie zdemontować kolektor ale samemu to dość ryzykowne. u nas na rękę nie chcą iść bo zaśpiewali mi 800 zł za rurki plastikowe a chciałem kupić tylko cienki wężyk który idzie od czwórnika więc pewnie ten gruby plastik co idzie od filtra powietrza też będzie do sprzedaży w zestawie. a błędy jakieś komputer pokazywał? bo u mnie bez błędów.
Barca111
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta