Treść opublikowana przez Marek_A4
-
[ALL B5] Drzwi bez ramek szyb - czy to mozliwe??
nie mam czego sobie odpuszczac bo tak na prawde to brac sie za to nie chcialem, bylem tylko ciekaw czy ktos spotkal sie z tym "z bliska" bo sam wole pieniadze przeznaczyc na sprawy wazniejsze niz to czy ma byc ramka czy ma jej nie byc to jedynie watek zalozony z ciekawosci
-
[ALL B5] Drzwi bez ramek szyb - czy to mozliwe??
no zrobic swap'a drzwi z cabrio do sedana to raczej nie da rady b5 w cabrio nie bylo a od b4 czy b6 na bank rozmiarowo, stylistycznie, itp beda sie roznic wiec nawet bazowac do przerobki by sie na nich nie dalo.
-
[B5 AEB] Jaka opona do felgi 18' - 1.8TQ
ok ale tak czy inaczej wypersfadowaliscie mi juz zakup replik
-
[ALL B5] Drzwi bez ramek szyb - czy to mozliwe??
Jakis czas temu widzialem w necie zdjecie A4 B5 sedana, w ktorym to nie byl ram szyb w przednich drzwiach, cos na zasadzie drzwi od mazdy 323f, ktora ma cos takiego w seri we wszystkich 4 drzwiach: http://zdjecia.autogielda.pl/S14/733/436/S1473343687.jpg czy ktos sie z czyms takim spotkal w sedanie A4?? ciekawi mnie kto podjalby sie takiej przerobki i jak droga by ona byla?? efekt na pewno bylby ciekawy
-
[B5 AEB] robic chip'a przed zamiana kol z 16' na 18' czy po??
dziekowac za wskazowki
-
[B5 AEB] Jaka opona do felgi 18' - 1.8TQ
cos takiego to chyba nie bardzo by sie komponowalo z linia B5, co sadzicie?? http://moto.allegro.pl/item500187206_ronal_5x112_8jx18cali_et35_piekne_okazja.html takie masywne chyba ladniej sie prezentuja: http://moto.allegro.pl/item504551808_felgi_aluminiowe_r18_vw_audi_5x112.html[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 12:45_________________________________________________a co powiecie na to: http://moto.allegro.pl/item499774446_d324_18_5x112_skoda_seat_vw_nowe_alufelgi.html 36 miesiecy gwarancji, rant i taki ciekawy dosc wzor - pasowaloby do A4??
-
[B5 AEB] Jaka opona do felgi 18' - 1.8TQ
dziekuje jak nie wiem co hehe juz ogladam...
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
O Panowie... ale mnie z tym RIEGER'em zagieliscie ja nich***a po niemiecku nie kumam ale chwila, zaraz cos pokilkam i dam rade...chyba
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
Tu mozecie obejrzec jak to wyglada aktualnie: http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/30773 jakby ktos znalazl jakas fajna felge pasujaca pod to auto bylbym wdzieczny za pomoc i wskazowki
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
DO 2 tysi . same fele czy z oponami ? same fele, opony swoja droga
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
no to chyba mozna zaryzykowac tylko jak nie repliki to czegos renomowanego musze poszukac, cos ladnego i cos do 2 tysi.
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
a jak wychodzi jazda na czyms takim po naszych drogach?? nie ukrywam, ze obawiam sie duzo czestrzych napraw zawieszenia... do tego auto sztywne jest juz teraz bo jest obnizone a aktualnie mam 55 profil takze czy na 40 nie bede czul sie jak w ciagniku??
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
mowicie szkoda kasy... ehhh co ciekawego znajde i wydaje sie, ze byloby ok to zawsze cos nie wyjdzie hehe
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
Repliki ? Szkoda kasy .. wiem bo mam a co jest z nimi nie tak ze nie polecacie??
-
[B5 AEB] Jaka opona do felgi 18' - 1.8TQ
Takie felgi biore pod uwage: http://moto.allegro.pl/item501579531_audi_r8_5x112_et_35_wysylka_gratis.html http://moto.allegro.pl/item503080592_nowe_felgi_aluminiowe_18_5x112_styl_na_audi_rs4.html Generalnie 18' bo koledzy z forum mowia ze nieglupio wyglada na obnizonym zawieszeniu przy ori. ospoilerowaniu. Prosze o opinie JAKA OPONE DOBRAC DO 18' (profil, szerokosc)?? Tak zeby to jedzilo z seryjnym silnikiem 1.8T Quattro - dopiero w styczniu bedzie chip bo w Wawie nikt nie chce mi w grudniu zrobic
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
juz poprawione [br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 13:30_________________________________________________to moze temat do zamkniecia bo juz nie o spoilerach rozmawiamy :gwizdanie:
-
[B5 AEB] robic chip'a przed zamiana kol z 16' na 18' czy po??
Jak w temacie - doradzajcie bo ja sie nie znam Tak na hmmm zdrowy rozsadek to chyba po zamianie kol na wieksze 18' no bo na tym auta ma docelowo jedzic caly czas (z wyjatkiem zimy) i chip oraz pomiary chyba powinny brac to pod uwage - dobrze kombinuje??
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
no to juz, wypowiadac sie wziac z oponami za 3600: http://moto.allegro.pl/item499588627_audi_r8_z_oponami_18_vw_golf_r32_a4_a3.html czy bez opon za 2000: http://moto.allegro.pl/item501579531_audi_r8_5x112_et_35_wysylka_gratis.html albo te za 18050: http://moto.allegro.pl/item503080592_nowe_felgi_aluminiowe_18_5x112_styl_na_audi_rs4.html AHA I NAPISZCIE PROSZE JAKIE OPONY DO 18' ZALECACIE silnik 1.8T Quattro, dopiero w styczniu bedzie chip bo w Wawie nikt nie chce mi w grudniu zrobic
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
czyli 18' da rade i nie bedzie przegiecia??
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
jezdzic to mozna i na 20-tkach hehe ale co to za jazda kiedy samochod ma zero amortyzacji
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
a jak sadzicie, przy ori. ospoilerowaniu a4 i przy obnizonym zawieszeniu bo takie posiada moje auto skusic sie na 17' czy moze zaszales i wstawic 18' felge?? chociaz szczerze to 18' przy ori. spoilerach wydaje sie ze bedzie za duza
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
cos takiego: http://moto.allegro.pl/item505726970_audi_a4_s4_zderzak_przod.html badz: http://moto.allegro.pl/item503229266_audi_s4_zderzak_przod_s_4.html zgadza sie?? tylko ze one nie maja takich charakterystycznych "rekinowatych" wciec na krawedziach bocznych
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
jakie tworzywo byloby najodpowiedniejsze?? gdzie czegos takiego szukac?? wzor tych zderzakow jest ciekawy ale przydaloby sie zeby to posluzylo dluzej niz jeden wyjazd z garazu zwlaszcza przy obnizonym zawieszeniu, ktore ja mam.
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
tak tez myslalem bo moze w coupe to ladnie wyglada ale w sedanie niekoniecznie
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
One podobno moga otwierac sie jak standardowe drzwi badz jesli ktos woli do gory, jak na zdjeciach. Nie ma z tym ograniczenia.