Zastanawiam sie nad ospoilerowaniem RS takim jak na zdjeciu (pelno tego na allegro - zderzak przod, tyl i progi):
http://c.wrzuta.pl/wm2725/5d571834002157a947225288/Audi%20A4%20Tuning?type=i&key=z1dKSEZUq4&ft=d
Wyrazcie prosze swoja opinie na temat tego czy to sie moze podobac w szczegolnosci z felga 16'.
Hej
Czy ktos moze sie wypowiedziec w kwestii chip'owania A4 B5 1.8 Turbo Quattro u Rogalottiego?
Chodzi mi tu w szczgolnosci czy zajmuja sie oni chip'owaniem aut z napedem quattro??
Jesli tak to jakie sa tego koszta??
Ewentualnie prosilbym o informacje gdzie w Wawie moge zawirusowac ten model (rocznik: 10.1995) i ile mnie to wyniesie??
Z gory dzieki.
Cz ktos moglby wypowiedziec sie w temacie zamontowania w A4 B5 1.8T Quattro wydechu poprowadzonego obustronnie tzn. zamiana podwojnej koncowki z lewej strony tylu auta na wydech na zasadzie tego w B7)??
Chodzi mi o koszt takiej zabawy i o poziom trudnosci zamontowania czegos takiego.
Ewentualnie namiary gdzie mozna to zrobic.
Z gory dzieki.