Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wydech obustronny 1.8T


Marek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Cz ktos moglby wypowiedziec sie w temacie zamontowania w A4 B5 1.8T Quattro wydechu poprowadzonego obustronnie tzn. zamiana podwojnej koncowki z lewej strony tylu auta na wydech na zasadzie tego w B7b7_a4_inair_480.jpg)??

Chodzi mi o koszt takiej zabawy i o poziom trudnosci zamontowania czegos takiego.

Ewentualnie namiary gdzie mozna to zrobic.

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to jes to dosc trudne. jest duzo giecia rur gdyz w B5 nie bylo obustronnych wydechow wiec nie ma tam przeznaczonego na to miejsca, zaczepow. w quattro jeszcze wiecej bo trzeba mijac dodatkowo tylny naped.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa ..ja u siebie w FWD zrezygnowałem ..z braku miejsca - przeszkadzał zbiornik paliwa :chytry::wallbash:

Jak masz możliwość to pooglądaj sobie autko od spodu ( ja nie mam pojęcia jak wygląda sytuacja z Q ) .. tak jest inny zbiornik ..ale pewnie z racji napędu bedzie ciasno :embarrassed:

Może w El- Tec'u coś wymyślą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to inna para kaloszy

koledzy powiedzieli ze to raczej trudne (pewno chodzi o kanaly w podwoziu, ktorymi normalnie prowadzone sa rury)

nie wiem tez czy sa potrzebne 2 sondy (do kazdego kata oddzielnie), a chyba B5 nie jest przygotowane na takie rezanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El-tec zrobi dokładnie tak jak masz w temacie z audizine.

Wygląda fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie podoba :good: ale pojedyncze bo dwie dwurury to troszke za duzo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to inna para kaloszy

koledzy powiedzieli ze to raczej trudne (pewno chodzi o kanaly w podwoziu, ktorymi normalnie prowadzone sa rury)

nie wiem tez czy sa potrzebne 2 sondy (do kazdego kata oddzielnie), a chyba B5 nie jest przygotowane na takie rezanie

Ale tam nie ma dwoch katow... wydech zaczyna sie od ori katalizatora i dopiero dalej sie "rozgalezia"

Pieknie sie prezentuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...