ApAcHoS

O ApAcHoS

Osiągnięcia ApAcHoS

Reputacja

1. Cześć, jestem na forum bo planuje zakupić Audi A4. Wstępnie jestem ugadany z kolegą na jego B6 Avant Sline 1,9 TDI 130 KM. Auto jest bezwypadkowe-przebieg orginalnie 268 000 km. po wymianie rozrządu 2x u kolegi, wymienil tez ostatnio od razu kpl. sprzęgło i dwumas. Technicznie igła. - to na nadwoziu ślady po gradobiciu (z daleka nie widac-takie wgniotki i mi to nie przeszkadza)+ wymienił przednia szybe bo mu pękła od kamienia. rocznik chyba 2002 jak pamietam-ile jest warte wedlug was? wyp-opor z radiem 2 din, nizszym zawiasem fabrycznym alu i tp. Znam te silniki bo wczesniej kompleksowo robilem pod siebie ibize m. in. na 200 KM z tym silnikiem o czym napisze jak ew. stane sie wlascicielem audi i opisze swoje auto w nowym temacie. Aktualnie mam jeszcze drugą już mazdę Mx5 1996 (klasyczny stary roadster na lato z otwieranymi światłami jak ktos nie kojarzy autka) i jezdze nia od wiosny do jesieni-2-gie auto to rodzinne co nie znaczy ze nie mozna w nim podlubac i nie miec przyjemnosci z jazdy. ogolnie to cale zycie jestem samochodziaż. Na forum licze na pomoc techniczna i dobra atmosfere a jesli juz zostane wlascicielem a4 (nie zapeszam) to oczywiscie jak to i w innych klubach bede sie udzielal klubowo. pozdrowionka.