Treść opublikowana przez gargus8
- Seria 90 koni
-
Seria 90 koni
Witam silnik ahh 90 koniseria pompa tzw.11 wtryski 216 Program Lamik Rewelacja Dodam że na samych wytryskach samej wymianie moc z 90koni wrosła na 145 Reszta strojenie program Wtryski mają możliwość jeszcze na jakieś 30koni Ale narazie wystarczy
-
moc a skrzynia biegów
Witam posiadam a4 b5 1.9 tdi silnik ahh 90 koni pompa wtryskowa 11 dzis zmieniłem wtryski na wydajniejsze tzw. 216 stki róznica nie do opisana kopa ma na 2 biegu opony piszcza wiadomo dymek czarny jest za autem jak mu sie da do dechy i takie pytanko czy jak zwieksze moc (wgranie nowej mapy) to auto zwiekszy swom predkosc maksymalna czy skrzynia bedzie go trzymać ? czekam na program u "Lamika" po niedzieli wiec zobaczymy ile zrobi pozdro
-
Pytanko Quattro
Witam mam takie pytanko jak obnizyc sowje audi quattro czy wystarcza sprezyny jak tak to jakie czy lepiej kupic gwinta
-
kierunkowskaz problem
dzieki kolego pozdrawiam:)
-
kierunkowskaz problem
jak w temacie gdy daje kierunkowskaz to raz miga a pozniej sie zawiesza nie zawsze ale przeważnie idzie to jakos ogarnac czy tylko wymiana?
-
czemu sie tak dzieje
w weekend zrobię próbę i dam znac
-
czemu sie tak dzieje
ile miałem płynu no norma pomiędzy min. a max a koloru nie zmienił odczynnik jutro korek nowy zobaczymy co bd
-
czemu sie tak dzieje
korka nie zmieniałem a weze nie sa twarde dodam ze jak korek nie jest dokrecony to wszystko jest w porządku czyli przyczyna korek jest zepsuty tak mysle
-
czemu sie tak dzieje
Witam niewiem dlaczego wywala mi płyn ;/ jakies rady akcja od 7.40
-
Pomoc w Zdiagnozowaniu.A może uszczelka spod głowicy
tester kupiony wypróbowany link do filmiku od 7.45 zaczyna się akcja .Myśle ze może korek mam nie szczelny może nie upuszcza ciśnienia .
-
Wymiana Sprzęgła Audi A4 b5 2.6 Quattro
tarcza to 288mm z tego co pamietam bo sam wymieniałem a dwumase miałem dobra samo sprzegło i łozysko oporowe to koszt 500zł z luka
-
Pomoc w Zdiagnozowaniu.A może uszczelka spod głowicy
Węże sa miękkie chyba kupie jakis tester do sprawdzenia
-
Pomoc w Zdiagnozowaniu.A może uszczelka spod głowicy
tak grzeje wszystko jest w normie
-
Pomoc w Zdiagnozowaniu.A może uszczelka spod głowicy
hmm raz troszke sie pokaze ale troszke mysle ze to powodem jest niedogrznia sie silnika praca dom za mało kilometrow tak mysle oleju w zbiorniku nie mam bagnet czysty
-
Pomoc w Zdiagnozowaniu.A może uszczelka spod głowicy
troszke dłuzej odpala własnie;/
-
Pomoc w Zdiagnozowaniu.A może uszczelka spod głowicy
Witam. Mam taki problem mianowicie wracam samochodem z pracy wszystko ok po nocy lub dłuższym postoju odpalam i świeci mi kontrolka stanu płynu chłodniczego otwieram maskę a w zbiorniku zero płynu a gdy auto osiągnie daną temp. gdy termostat się otworzy płyn powraca do zbiornika. Poczekałem aż auto ostygnie i w zbiorniku zero płynu było i wziąłem i dolałem do stanu. Wiadomo na zimnym zmienia się objętość płynu chłodniczego dodam ze auto odpalam rano i dość mocno widać biały dym z tłumika, po zagrzaniu już mniej , jak chodzi na zimnym to wąż górny przy zbiorniku jest pusty miękki . I takie pytanie czy:1- pompa wody zatarta 2-wisko może coś mieć wspólnego 3-uszczelka spod głowicy uszkodzona 4- przewody metalowe łączące blok silnika z elementami Gumowymi . Nie widać żeby płyn uciekał albo kapał .Silnik 2.8 AQD
-
Wymiana termostatu 2.8 AQD bez rozpinania rozrządu
lajtowo to zrobisz tylko przod cały sciagi i bd git sam tak robiłem
-
czym podklejic material
jeszcze raz to samo
-
czym podklejic material
ja pryskałem obie strony odczekałem 5 min po czym złqaczyłem obie warstwy nie było zadnych bablow wszystko dokładnie sciereczka dociskalem i wyszło elegancko . po weekendzie kupie klej i jeszcze raz zabiore sie do roboty i dam znac dzieki.
-
czym podklejic material
jakim klejem podkleic materiał z podsufitki? jakies porady kupiłem w sprayu klej do tworzyw stucznych ale po 2 dniach znowu sie od kleiła .niewiemczym to zrobic
-
xsenon ds2
Zarowki xenon Osram d2s z najnowszej serii unlimited. 4350K 3400lumen 300zł
-
kierownica raid sport!
hmmm dzieki za odpowiedz to musze gdzies ze strony sciagnac;..
-
kierownica raid sport!
Witam wszystkich mam takie pytanie posiadam kierownice taka http://www.ebay.de/itm/VW-GOLF-4-raid-SPORTLENKRAD-AIRBAGLENKRAD-LENKRAD-/160788638924 i w dzisiejszym dniu policja mnie zatrzymała i niemieli sie do czego doczepic to doczepili sie sie do kierownicy ze powinnem wozic ze soba certyfikat dopuszczenia do ruchu czy to prawda ? kierownica wyposażona w poduszke powietrzna i dzwiek klaksonu chcieli mi zabrac dowód te barany kłuciłem sie i wpierali mi ze mam ja za mała i wymiar musi byc 32cm obwodu i taki mam . I czy teraz musze szu
-
Lampa prawy przod audi s4 b5
prawa lampa od audi s4 b5 lift cena zaproponujcie cos na priv brak jednego uchwytu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c64ca294932f95ff.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7967d7e191f62e38.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ded470e1d24efc75.html