Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gargus8

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gargus8

  1. moja spala miasto 15l gazu a jak podeptam to i 18 i tak zaduzo mi sie zdaje ..
  2. Witam problem tego typu czy rolowanie rantow błotnika da skutek? na zdjeciu opona 245/40/18 tył 10j ale bd 225/40/18 tył 10j . Robił ktos juz moze cos takiego ?
  3. Witam takie pytanko czy 10j na tył to nie zaduzo? widac na zdjeciach ze chyba gwint tam jest i raczej na tył nik juz nie usiadnie chyba. dodam ze tezmam gwinta w swoim aucie tu felgi. http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-oz-18-5x112-rant-opony-rozkrecane-a6-a4-passat-it-CID5-ID7GzRR.html#3ff70a7530
  4. gargus8 odpowiedział(a) na gargus8 temat w 2.8
    jak podepne kompa to dam znac co i jak
  5. gargus8 opublikował(a) temat w 2.8
    Witam mam taki problem mianowicie jak autem wczas rano jade do pracy to przy delikatnym odawaniu gazu auto ciagnie czuc moc a gdy troche sie zagrzeje to tak jak by traciło mocy troche i jest to odczowalne czy moge miec zepsuty czujnik vanosa??? prosił bym o porady:)
  6. gargus8 opublikował(a) temat w 2.8
    Wiattam pytanie takie czy duzo pracy bd ze zmiana silnika z 2.8 Quattro na 2.7 biturbo mianowicie czy sam silnik hamulce i piasty wystarcza do swapa ktorego chciał bym zrobic ? kiedys widziałem posta ze zmiana silnika na 2.7 biturbo jak ktos by znalazł to byłbym wdzieczny pozdrawiam
  7. tak jak Wihajster opisał 15 min roboty i działa jestem pełen podziwu ze tak szybko to ogarnołem mysle ze bd długo działac:) pozdrawiam:)
  8. gargus8 opublikował(a) temat w 2.8
    wiatm spraa tego typu ze moje v6 pali olej od wymiany do wymiany 1litr trzeba dolac czy to normalne ?;/
  9. Już wzsytko ok jest zarowki wymienione na phlilps i działa bez problemu
  10. czyli co wymieniłes ? do załoze spowrotem org. zarowke i bd ok?
  11. ja jechałem 330kilometrow po niego i ie opłacało uper chodzi zawieszenie nic nie robiłem chamulce zeleta ?) a ilnik jak dzwon ?D
  12. poprostu nie wyłaczyłem go i tyle.
  13. esp jak co sie pali
  14. tak powinno przyspieszac
  15. zimowe wygłupy:) audi a4 2 8 v6 Qattro - YouTube
  16. Zarowki china ale prawa lampa bez problemu swieci. ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ---------- krotki filmik co sie dzieje ;/;/
  17. Witam mam proble z xsenonem mianowicie taki ze 2 miesiace temu spalił mi sie xsenon i postanowiłem kupic nowa zarowke ds2 8tys. k tylko zle załowyłem wtyczke i ksenon zaczoł migac i sie wyłaczAC;/ I KUPIŁEM JESZCZE RAZ ZAROWKE I DOBRZE ZAŁOZYŁEM WTYCZKE I TERAZ DZIAŁA ALE PO PRZEJECHANIU TAM 5-7 KILOMETROW WYŁACZA SIE CZY MOGŁEM COS SPALIC ALBO DZIES JESZCZE PO OGLADAC PROSZE O POMOC
  18. wrclaguna kolego jest moze schemat do audi a4 b5 quattro bo mam taki sam problem;/
  19. no 18 troche zaduze na nasze drogi ? co nie
  20. wiatm mam zamiar kupic felgi do mojej audi quattro na gwince zawias i mam trzy typy felg pomuzcie ktora najlepiej by z nich pasowała ; Alufelgi Audi 5x112 + Opony 240/40/17 okazja ! ! ! Szczecin Śródmieście ? Tablica.pl Alufelgi RH zw1 17" 5x112 German Style Jarosławiec ? Tablica.pl RH AG CUP 17' 5x112 2x8J i 2x9J ET32 Toyo ZAMIANA Hajnówka ? Tablica.pl
  21. ranty spoleroj kolor zostaw taki jaki jest tylko gwint daj bd fajnie wygladac:)
  22. gargus8 odpowiedział(a) na gargus8 temat w 2.8
    chce tylko wywalic katy tłimik srodkowy zostanie no i myslałem o jakims tłumiki koncowym tylko strasznie drogie sa;/ na allegro
  23. gargus8 opublikował(a) temat w 2.8
    Witam mam takie pytanie co mi da jak katalizatory wytne z mojego audi i zastosuje przelot tak zwany. Mysle ze praca silnika bd lepsza i dobry dzwiek bd wydobywac z siebie tylko cze na orginalmym tłumiku ostatnim??
  24. witam kolego mam załozony taki gaz jak ty chcesz załozyc tylko wtryski mam inne ale reduktor ac01 i powiem ci ze nie daje rade dobrze chodzi spalanie gazu 15 litrow w cyklu mieszanym a powoli nie jezdze gaz przełancza sie gdy osiagne temp.40 stopni a wiec polecam:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.