Treść opublikowana przez gargus8
-
Jaki gaz do Audi a4 b5 2.4 v6
moja spala miasto 15l gazu a jak podeptam to i 18 i tak zaduzo mi sie zdaje ..
-
rolowanie rantów..
Witam problem tego typu czy rolowanie rantow błotnika da skutek? na zdjeciu opona 245/40/18 tył 10j ale bd 225/40/18 tył 10j . Robił ktos juz moze cos takiego ?
-
18stki 10j na tył?
Witam takie pytanko czy 10j na tył to nie zaduzo? widac na zdjeciach ze chyba gwint tam jest i raczej na tył nik juz nie usiadnie chyba. dodam ze tezmam gwinta w swoim aucie tu felgi. http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-oz-18-5x112-rant-opony-rozkrecane-a6-a4-passat-it-CID5-ID7GzRR.html#3ff70a7530
-
zwariowana moc??
jak podepne kompa to dam znac co i jak
-
zwariowana moc??
Witam mam taki problem mianowicie jak autem wczas rano jade do pracy to przy delikatnym odawaniu gazu auto ciagnie czuc moc a gdy troche sie zagrzeje to tak jak by traciło mocy troche i jest to odczowalne czy moge miec zepsuty czujnik vanosa??? prosił bym o porady:)
-
zmiana silnika!
Wiattam pytanie takie czy duzo pracy bd ze zmiana silnika z 2.8 Quattro na 2.7 biturbo mianowicie czy sam silnik hamulce i piasty wystarcza do swapa ktorego chciał bym zrobic ? kiedys widziałem posta ze zmiana silnika na 2.7 biturbo jak ktos by znalazł to byłbym wdzieczny pozdrawiam
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
tak jak Wihajster opisał 15 min roboty i działa jestem pełen podziwu ze tak szybko to ogarnołem mysle ze bd długo działac:) pozdrawiam:)
-
Ile pali oleju wasze v6:)
wiatm spraa tego typu ze moje v6 pali olej od wymiany do wymiany 1litr trzeba dolac czy to normalne ?;/
-
wariuje xsenon pomocy;/
Już wzsytko ok jest zarowki wymienione na phlilps i działa bez problemu
-
wariuje xsenon pomocy;/
czyli co wymieniłes ? do załoze spowrotem org. zarowke i bd ok?
-
A4 b5 2.8+Quattro!!
ja jechałem 330kilometrow po niego i ie opłacało uper chodzi zawieszenie nic nie robiłem chamulce zeleta ?) a ilnik jak dzwon ?D
-
A4 b5 2.8+Quattro!!
poprostu nie wyłaczyłem go i tyle.
-
A4 b5 2.8+Quattro!!
esp jak co sie pali
-
Czy tak powinno przyspieszać V6 ?
tak powinno przyspieszac
-
A4 b5 2.8+Quattro!!
- A4 b5 2.8+Quattro!!
zimowe wygłupy:) audi a4 2 8 v6 Qattro - YouTube- wariuje xsenon pomocy;/
Zarowki china ale prawa lampa bez problemu swieci. ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ---------- krotki filmik co sie dzieje ;/;/- wariuje xsenon pomocy;/
Witam mam proble z xsenonem mianowicie taki ze 2 miesiace temu spalił mi sie xsenon i postanowiłem kupic nowa zarowke ds2 8tys. k tylko zle załowyłem wtyczke i ksenon zaczoł migac i sie wyłaczAC;/ I KUPIŁEM JESZCZE RAZ ZAROWKE I DOBRZE ZAŁOZYŁEM WTYCZKE I TERAZ DZIAŁA ALE PO PRZEJECHANIU TAM 5-7 KILOMETROW WYŁACZA SIE CZY MOGŁEM COS SPALIC ALBO DZIES JESZCZE PO OGLADAC PROSZE O POMOC- Problem z zakodowaniem sterownika ABS/ESP błędy 00778 i 01044
wrclaguna kolego jest moze schemat do audi a4 b5 quattro bo mam taki sam problem;/- czy wejdzie tako fela??
no 18 troche zaduze na nasze drogi ? co nie- czy wejdzie tako fela??
wiatm mam zamiar kupic felgi do mojej audi quattro na gwince zawias i mam trzy typy felg pomuzcie ktora najlepiej by z nich pasowała ; Alufelgi Audi 5x112 + Opony 240/40/17 okazja ! ! ! Szczecin Śródmieście ? Tablica.pl Alufelgi RH zw1 17" 5x112 German Style Jarosławiec ? Tablica.pl RH AG CUP 17' 5x112 2x8J i 2x9J ET32 Toyo ZAMIANA Hajnówka ? Tablica.pl- Felgi zmiana koloru i polerowany rant ?
ranty spoleroj kolor zostaw taki jaki jest tylko gwint daj bd fajnie wygladac:)- Katalizatory wyciecie??
chce tylko wywalic katy tłimik srodkowy zostanie no i myslałem o jakims tłumiki koncowym tylko strasznie drogie sa;/ na allegro- Katalizatory wyciecie??
Witam mam takie pytanie co mi da jak katalizatory wytne z mojego audi i zastosuje przelot tak zwany. Mysle ze praca silnika bd lepsza i dobry dzwiek bd wydobywac z siebie tylko cze na orginalmym tłumiku ostatnim??- Instalacja gazowa do 2.8 Q AMX
witam kolego mam załozony taki gaz jak ty chcesz załozyc tylko wtryski mam inne ale reduktor ac01 i powiem ci ze nie daje rade dobrze chodzi spalanie gazu 15 litrow w cyklu mieszanym a powoli nie jezdze gaz przełancza sie gdy osiagne temp.40 stopni a wiec polecam:) - A4 b5 2.8+Quattro!!