Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pabloss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pabloss

  1. tak posiada taka ksiazke serwisowa ...... obecna ojciec smiga autkiem a wszystko ma w aucie wiec jak tylko go spotkam to sprawdze dzieki chlopaki !!!!!!!!!!! [br]Dopisany: 06 Maj 2008, 21:38 _________________________________________________koledzy przepraszam ze dopiero teraz ale nie ja smigam tym autkiem ale ojciec a u niego nie bywam za często :-) dzisiaj przywiozlem od niego ksiązke serwisowa i pisze na naklejce ze to BDG 120 KW M6S jest jeszcze wieli innych oznaczeń ale nie wiem czy są istotne.[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 21:46 _________________________________________________a tu kilka fotek:
  2. AndyN no ten link to tchnol troche wiary we mnie ............. dzięki bardzo :> :>
  3. no wiec to nie nr silnika chyba po prostu wezme papiery i spisze bedzie najprosciej hehehhe
  4. koledzy znalazlem taki numer pod maska z lewej strony silnika czy to nr ,silnika ??? WAUZZZ8E75A093180
  5. zobaczę dzisiaj dokladnie oznaczenia i postaram sie jak najszybciej podać je na forum. Od poprzedniego właściciela wiem że to autko to z listopada 2004 roku wiec juz koncowka 2004 roku. Mam nadzieję że bedzie juz po liftingu silnika hehehe
  6. dzieki Yates a nie wiesz czy objela juz mnie ta poprawka silnika c zy jeszcze nie ??? poczytałem o tym silniku na forum ale mimo to zdecydowalem sie. Bylem z tym autkiem u 2 mechanikow i obaj powiedzieli ze jest w super stanie. Oczywiscie podpinali silnik pod komputer.
  7. Koledzy czy ta poprawka silnika (dotyczyła chyba między innymi walków rozrządu) objela juz "moje" autko ??? a i przy okazji rocznik 2004 to B5 czy nie :-) sorrki za może banalne pytanie ale na codzien śmigam skoda octavia lub hondą :-) [br]Dopisany: 02 Maj 2008, 00:25 _________________________________________________
  8. Witam wszystkich. Wlaśnie niedawno bo w środę w rodzinie pojawil sie A4 2.5 TDI (163 KM) z 2004 roku, nic wiecej nie jestem w stanie napisac bo do tej pory nie miałem audi :-) Mam nadzieje ze nie bedziecie sie KOLEDZY gniewac za pewnie często banalne pytania dotyczące tego auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.