Treść opublikowana przez Pabloss
-
[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
tak posiada taka ksiazke serwisowa ...... obecna ojciec smiga autkiem a wszystko ma w aucie wiec jak tylko go spotkam to sprawdze dzieki chlopaki !!!!!!!!!!! [br]Dopisany: 06 Maj 2008, 21:38 _________________________________________________koledzy przepraszam ze dopiero teraz ale nie ja smigam tym autkiem ale ojciec a u niego nie bywam za często :-) dzisiaj przywiozlem od niego ksiązke serwisowa i pisze na naklejce ze to BDG 120 KW M6S jest jeszcze wieli innych oznaczeń ale nie wiem czy są istotne.[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 21:46 _________________________________________________a tu kilka fotek:
-
[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
AndyN no ten link to tchnol troche wiary we mnie ............. dzięki bardzo :> :>
-
[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
no wiec to nie nr silnika chyba po prostu wezme papiery i spisze bedzie najprosciej hehehhe
-
[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
koledzy znalazlem taki numer pod maska z lewej strony silnika czy to nr ,silnika ??? WAUZZZ8E75A093180
-
[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
zobaczę dzisiaj dokladnie oznaczenia i postaram sie jak najszybciej podać je na forum. Od poprzedniego właściciela wiem że to autko to z listopada 2004 roku wiec juz koncowka 2004 roku. Mam nadzieję że bedzie juz po liftingu silnika hehehe
-
[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
dzieki Yates a nie wiesz czy objela juz mnie ta poprawka silnika c zy jeszcze nie ??? poczytałem o tym silniku na forum ale mimo to zdecydowalem sie. Bylem z tym autkiem u 2 mechanikow i obaj powiedzieli ze jest w super stanie. Oczywiscie podpinali silnik pod komputer.
-
[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
Koledzy czy ta poprawka silnika (dotyczyła chyba między innymi walków rozrządu) objela juz "moje" autko ??? a i przy okazji rocznik 2004 to B5 czy nie :-) sorrki za może banalne pytanie ale na codzien śmigam skoda octavia lub hondą :-) [br]Dopisany: 02 Maj 2008, 00:25 _________________________________________________
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Wlaśnie niedawno bo w środę w rodzinie pojawil sie A4 2.5 TDI (163 KM) z 2004 roku, nic wiecej nie jestem w stanie napisac bo do tej pory nie miałem audi :-) Mam nadzieje ze nie bedziecie sie KOLEDZY gniewac za pewnie często banalne pytania dotyczące tego auta.